8-DSCF2234.jpg 4-_MGL7434.jpg 2-_BOF9658.jpg 3-_BOF9678.jpg 5-_MGL7312.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 9-_MGL7836.jpg 6-_MGL1174.jpg




Heren A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Klein Zwitserland HA 22 55 18 1 3 79 27 0
2 Voordaan HA 22 50 16 2 4 85 34 0
3 Gooische HA 22 42 13 3 6 56 42 0
4 Hurley HA 22 41 12 5 5 70 46 0
5 Rotterdam HA 22 36 11 3 8 57 58 0
6 Rood-Wit HA 22 35 11 2 9 40 44 0
7 Amsterdam HA 22 29 9 2 11 67 66 0
8 Huizen HA 22 28 8 4 10 51 78 0
9 Gooische HB 22 27 8 3 11 43 49 0
10 Pinoké HA 22 22 6 4 12 48 57 0
11 Leiden HA 22 9 2 3 17 32 68 0
12 AthenA HA 22 5 1 2 19 33 92 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
AthenA HA Amsterdam HA 3-6
Voordaan HA Rood-Wit HA 5-1
Gooische HB Gooische HA 1-3
Pinoké HA Rotterdam HA 2-2
Huizen HA Hurley HA 6-6
Klein Zwitserland HA Leiden HA 3-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Gooische HA Klein Zwitserland HA 1-1
Amsterdam HA Gooische HB 7-3
Rotterdam HA Voordaan HA 3-0
Hurley HA Pinoké HA 2-2
Leiden HA Huizen HA 1-1
Rood-Wit HA AthenA HA 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Amsterdam HA Gooische HA 0-1
Huizen HA Klein Zwitserland HA 2-3
Pinoké HA Leiden HA 2-0
Voordaan HA Hurley HA 1-0
AthenA HA Rotterdam HA 2-4
Gooische HB Rood-Wit HA 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Leiden HA Voordaan HA 1-8
Hurley HA AthenA HA 6-2
Rotterdam HA Gooische HB 3-1
Rood-Wit HA Amsterdam HA 1-7
Gooische HA Huizen HA 5-0
Klein Zwitserland HA Pinoké HA 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Amsterdam HA Rotterdam HA 6-3
Rood-Wit HA Gooische HA 2-1
Pinoké HA Huizen HA 5-2
Voordaan HA Klein Zwitserland HA 3-2
AthenA HA Leiden HA 3-3
Gooische HB Hurley HA 2-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gooische HA Pinoké HA 3-4
Rotterdam HA Rood-Wit HA 4-2
Hurley HA Amsterdam HA 4-4
Leiden HA Gooische HB 0-2
Klein Zwitserland HA AthenA HA 2-1
Huizen HA Voordaan HA 0-11
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
AthenA HA Huizen HA 3-5
Gooische HB Klein Zwitserland HA 2-1
Amsterdam HA Leiden HA 2-2
Rood-Wit HA Hurley HA 3-2
Rotterdam HA Gooische HA 1-2
Voordaan HA Pinoké HA 3-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Huizen HA Gooische HB 2-1
Klein Zwitserland HA Amsterdam HA 5-3
Leiden HA Rood-Wit HA 1-3
Hurley HA Rotterdam HA 5-1
Gooische HA Voordaan HA 1-1
Pinoké HA AthenA HA 5-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Amsterdam HA Huizen HA 2-3
Gooische HB Pinoké HA 3-2
AthenA HA Voordaan HA 1-7
Hurley HA Gooische HA 3-1
Rotterdam HA Leiden HA 1-0
Rood-Wit HA Klein Zwitserland HA 1-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Klein Zwitserland HA Rotterdam HA 5-2
Pinoké HA Amsterdam HA 2-4
AthenA HA Gooische HA 0-3
Leiden HA Hurley HA 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Gooische HB AthenA HA 3-0
Gooische HA Leiden HA 3-1
Amsterdam HA Voordaan HA 1-5
Rood-Wit HA Pinoké HA 4-1
Rotterdam HA Huizen HA 2-2
Hurley HA Klein Zwitserland HA 3-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Huizen HA Rood-Wit HA 5-1
ZONDAG 3 MAART 2019
Voordaan HA Gooische HB 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Gooische HA Gooische HB 1-1
Amsterdam HA AthenA HA 5-0
Rood-Wit HA Voordaan HA 0-0
Rotterdam HA Pinoké HA 4-3
Hurley HA Huizen HA 4-2
Leiden HA Klein Zwitserland HA 1-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Klein Zwitserland HA Gooische HA 4-0
Huizen HA Leiden HA 4-3
Pinoké HA Hurley HA 1-1
Voordaan HA Rotterdam HA 2-1
AthenA HA Rood-Wit HA 0-1
Gooische HB Amsterdam HA 1-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Leiden HA Pinoké HA 3-1
Hurley HA Voordaan HA 2-0
Rotterdam HA AthenA HA 4-0
Rood-Wit HA Gooische HB 2-3
Gooische HA Amsterdam HA 3-1
Klein Zwitserland HA Huizen HA 9-0
ZONDAG 31 MAART 2019
AthenA HA Hurley HA 5-8
Voordaan HA Leiden HA 7-2
Pinoké HA Klein Zwitserland HA 1-3
Huizen HA Gooische HA 2-3
Amsterdam HA Rood-Wit HA 1-0
Gooische HB Rotterdam HA 3-5
ZONDAG 7 APRIL 2019
Huizen HA Pinoké HA 5-3
Klein Zwitserland HA Voordaan HA 6-1
Leiden HA AthenA HA 3-1
Hurley HA Gooische HB 4-1
Rotterdam HA Amsterdam HA 5-4
Gooische HA Rood-Wit HA 4-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Gooische HB Leiden HA 6-0
AthenA HA Klein Zwitserland HA 1-4
Voordaan HA Huizen HA 4-1
Pinoké HA Gooische HA 2-4
Rood-Wit HA Rotterdam HA 3-0
Amsterdam HA Hurley HA 0-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Gooische HA Rotterdam HA 1-5
Hurley HA Rood-Wit HA 1-2
Leiden HA Amsterdam HA 4-5
Klein Zwitserland HA Gooische HB 5-2
Huizen HA AthenA HA 4-2
Pinoké HA Voordaan HA 1-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Amsterdam HA Klein Zwitserland HA 0-6
Rood-Wit HA Leiden HA 3-1
Rotterdam HA Hurley HA 3-4
Voordaan HA Gooische HA 5-2
AthenA HA Pinoké HA 0-0
Gooische HB Huizen HA 3-0
ZONDAG 19 MEI 2019
Pinoké HA Gooische HB 4-0
Huizen HA Amsterdam HA 4-3
Klein Zwitserland HA Rood-Wit HA 2-0
Leiden HA Rotterdam HA 2-3
Gooische HA Hurley HA 5-4
Voordaan HA AthenA HA 11-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Hurley HA Leiden HA 3-2
Rotterdam HA Klein Zwitserland HA 1-9
Rood-Wit HA Huizen HA 4-1
Amsterdam HA Pinoké HA 2-4
Gooische HA AthenA HA 6-4
Gooische HB Voordaan HA 4-3
ZONDAG 2 JUNI 2019
Leiden HA Gooische HA 0-3
Klein Zwitserland HA Hurley HA 2-1
AthenA HA Gooische HB 1-0
Pinoké HA Rood-Wit HA 1-4
Voordaan HA Amsterdam HA 4-2
Huizen HA Rotterdam HA 0-0
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
26-8  Start trainingen Jeugd alle overige team
26-8  Witte Rook Jongens A
27-8  Startbijeenkomst JJ trainers
28-8  ABNAMRO CUP
29-8  ABNAMRO CUP
30-8  Witte Rook E-6 tallen incl BBQ
31-8  Oefentoernooi voor de F-jeugd
hele agenda

Alle Sponsoren