stadion.jpg hp2014-4.jpg handtekeningen.jpg sproei.jpg Untitled.jpg



Organisatie

Bestuur - Mail
Luc Spin Voorzitter  mail
Oliver Snoek Secretaris  mail
Remco de Haan Penningmeester  mail
Elsa Jonker-grootenhuis Communicatie  mail
Jan-Erik Piepot Accomodatie
Tom Kaars Sijpesteijn Jeugd - Selectieteams
Competitie
Ivo Trijbits Arbitragezaken jeugd - Opleiding CS+  mail
Axel Prins Arbitragezaken jeugd - Indeling scheidsrechters  mail
Pim Simons Arbitragezaken jeugd - scheidsrechters begeleiding  mail
Sjoerd Gerbrandy Arbitragezaken jeugd - Communicatie  mail
Monique van den Hengel Arbitragezaken jeugd - Scheidsrechterscursus  mail
Jasper van der Eerden Arbitragezaken senioren - Lid  mail
Coen Borren Dagcoördinatie - Voorzitter  mail
Pieter Jan Van Slooten Dagcoördinatie - Lid  mail
Jurren Baars Dagcoördinatie - Lid  mail
Antoinette Collignon-Smit Sibinga Dagcoördinatie - Lid  mail
Mik Rijnhart Dagcoördinatie - Lid  mail
Sanne Tinga Dagcoördinatie - Lid  mail
Sjoerd Gerbrandy Sportiviteit en Respect - Voorzitter  mail
Heleen Kuijten Sportiviteit en Respect - Vertrouwenspersoon  mail
Barend Santen Sportiviteit en Respect - Lid  mail
Lucas van Gent Sportiviteit en Respect - Lid  mail
Martine Kuyper Sportiviteit en Respect - Lid  mail
Fieke Wellink Sportiviteit en Respect - Vertrouwenspersoon
Charles Dams Wedstrijdsecretariaat Jeugd - Wedstrijdsecretaris  mail
Suzanne Kieft Wedstrijdsecretariaat senioren - Wedstrijdsecretaris  mail
Technische zaken
Marlon Boeve Jeugd - Categorieleider Meisjes A  mail
Francesca Zaat Jeugd - Categorieleider Meisjes A (2)  mail
Daphna Scholte Jeugd - Categorieleider Meisjes B  mail
AlbertJan Massier Jeugd - Categorieleider Meisjes C  mail
Debra Al-van Velzen Jeugd - Categorieleider Meisjes D  mail
Sabine Laudy Jeugd - Blokcoördinator Meisjes Jongste Jeugd  mail
Zaan Olivier Jeugd - Categorieleider Meisjes E 2e jrs.  mail
Snejana Stambolova Jeugd - Categorieleider Meisjes E 1e jrs.  mail
Ryanne Becking Jeugd - Categorieleider Meisjes F  mail
Janiek Dam Jeugd - Blokcoördinator Jongens Junioren  mail
Peter Neyssen Jeugd - Categorieleider Jongens A  mail
Karin Hallebeek Jeugd - Categorieleider Jongens B1, B2  mail
Peter Neyssen Jeugd - Categorieleider Jongens B3 t/m B5  mail
Karin Hallebeek Jeugd - Categorieleider Jongens C1, C2  mail
Micha Hoofien Jeugd - Categorieleider Jongens C3, C4  mail
Freek Wevers Jeugd - Categorieleider Jongens C5, C6  mail
Marnix van der Kleij Jeugd - Categorieleider Jongens D1, D3, D5, D7
Martijn Taminiau Jeugd - Categorieleider Jongens D2, D4, D6
Sabine Laudy Jeugd - Blokcoördinator Jongens Jongste Jeugd  mail
Willem van den Broek Jeugd - Categorieleider Jongens E 2e jaars  mail
Jurren Baars Jeugd - Categorieleider Jongens E 1e jaars  mail
Roos Koolhof Jeugd - Categorieleider Jongens F  mail
Sabine Odink-roukema Jeugd - Categorieleider Benjamins  mail
Marielle Al Jeugd - Categorieleider G-hockey  mail
Anthony Zanelli Jeugd - Coördinator Keepers  mail
Gabrielle Luhrman Jeugd - Technische Commissie - Voorzitter  mail
Gabrielle Luhrman Jeugd - Technische Commissie - Bestuursverantwoordelijke  mail
Jacqueline Gerritsma Jeugd - Technische Commissie - Penningmeester  mail
Ageeth Grizell Jeugd - Technische Commissie - Trainingsstaf  mail
Janiek Dam Jeugd - Technische Commissie - Coördinator ABCD  mail
Sabine Laudy Jeugd - Technische Commissie - Coördinator Jongste Jeugd  mail
Maarten Janssen Jeugd - Trainingsstaf - Hoofdtrainer Benjamins  mail
Tessa Blom Jeugd - Trainingsstaf - Hoofdtrainer Benjamins  mail
Henna Bongers Jeugd - Zaalcommissie - Coördinator Zaalhockey/Zaalcompetitie KNHB  mail
Jolanda Broex Jeugd - Zaalcommissie - Ondersteuning Zaalcompetitie KNHB  mail
Ian Rooker Jeugd - Zaalcommissie - Coördinator Onderlinge Zaalcompetitie  mail
Erik Sikkens Jeugd - Zaalcommissie - Coördinator Onderlinge Zaalcompetitie  mail
Henna Bongers Jeugd - Zaalcommissie - Coördinator Panasj Hockey  mail
Rens van Hoek Senioren - Technische Commissie - Voorzitter, Selectieteams Dames, Herenteams, Trainingsschema  mail
Gabrielle Luhrman Senioren - Technische Commissie - Bestuursverantwoordelijke  mail
Klaas van Hasselt Senioren - Technische Commissie - Secretaris  mail
Sophie Ruedisulj Senioren - Technische Commissie - Dames teams  mail
Dunya van der Mark Senioren - Technische Commissie - Veteranen Dames, Contracten trainers  mail
Mark Huntjens Senioren - Technische Commissie - Dames Jong teams  mail
Mark Huntjens Senioren - Technische Commissie - Selectieteams Heren  mail
Rolf Nijman Senioren - Technische Commissie - Veteranen Heren, Trimhockey  mail
Robyn de Wit Senioren - Technische Commissie - Zaalhockey  mail
André Keizer Senioren - Technische Commissie - Lid  mail
Dana Plat Senioren - Technische Commissie - Lid  mail
Ledenadministratie - Mail
Muriel Koolstra Ledenbeheer - Voorzitter
Herbert Hauer Ledenbeheer - Lid
Barbara van Amelsfort Ledenbeheer - Lid
Medische commissie
Henk van der Pijl Voorzitter  mail
Accommodatiebeheer
Marijn den Breejen Bouwcommissie - Lid  mail
Rik van Dolderen Bouwcommissie - Lid  mail
Bastiaan Vlierboom Bouwcommissie - Lid  mail
Johan Krijgsman Veld & Materiaalbeheer - Voorzitter  mail
Johan Andeloe Veld & Materiaalbeheer - Lid  mail
Niels den Haan Veld & Materiaalbeheer - Lid  mail
Jan Willem Hens Veld & Materiaalbeheer - Lid  mail
Danny Schols Veld & Materiaalbeheer - Lid  mail
Doris Huysmans Veld & Materiaalbeheer - Lid  mail
Evenementen commissie - Mail
Marleen van Heemstra Lid  mail
Kirsten Roesink Lid  mail
AthenA Social Club
Duco Wildeboer Voorzitter
Tessa Blom Lid
Communicatie - Mail
Martin van Velzen Communicatie - Lid  mail
Jitske Naberman Communicatie - Lid  mail
Jasper Kaizer Website - Webmaster  mail
Contributiebeheer
Leoni Fintelman Voorzitter  mail
Chantal van Oers Lid  mail
Evenementen Jeugd
Iris Mulder- Lanjouw Lid
Suzette Sanders-Schmeink Lid
Het Orakel
Christian Spekreijse Voorzitter
Huub Janssen Lid
Robby Mol Lid
KantinA - Mail
Desiree Boonman KantinA commissie - Penningmeester
Paul Smits KantinA commissie - Lid
Rajni Raj KantinA commissie - Lid
Bart van Asten KantinA commissie - Voorzitter
Kas controle commissie
Carel van Spanje Lid  mail
Erik Rammeloo Lid  mail
Supporters
Sylvie Verbiest Lid  mail
Vrijwilligerscommissie - Mail
Arnold Jensema Lid  mail
Kantina

Daghap  €7,50

Zowel vlees/vis

als lekker vega 

beschikbaar
Reserveren
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
25-11  Klusdag 25 november
25-11  Sinterklaas op AthenA
25-11  Feestelijke opening veld 3
26-11  AthenA pre-Winter Party
27-11  ALV
28-11  Scheidsrechters examen
28-11  Zaalbriefing clubscheidsrechters
hele agenda

Alle Sponsoren