4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg 8-DSCF2234.jpg 5-_MGL7312.jpg 2-_BOF9658.jpg 9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg 3-_BOF9678.jpg 1-_BOF9640.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Trainingsschema

Dit schema loopt van 20-1-2020 t/m 26-1-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes C7 zaal Olivier Smeets Hogendorphal, Van
17:00 - 18:00 Meisjes B7 zaal Frank Rinckes Weeren, Sporthal De
17:00 - 18:00 Meisjes C5 zaal Lola Morahan
Vera Wensing
Sporthal Zeeburg
17:00 - 18:00 Meisjes C6 zaal Renee van Aalderen Sporthal Zeeburg
17:30 - 18:30 Jongens A3 zaal Olivier Smeets Hogendorphal, Van inloop
17:30 - 18:30 Jongens A4 zaal Olivier Smeets Hogendorphal, Van inloop
18:00 - 19:00 Meisjes B3 zaal Frank Rinckes Weeren, Sporthal De
18:30 - 19:30 Jongens B5 zaal Olivier Smeets Hogendorphal, Van
21:00 - 22:00 Dames 01 zaal Jan Willem Vlug
Jeroen de Nooijer
Velodrome
21:00 - 22:00 Dames 03 zaal Peter den Hartog Velodrome
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D5 zaal Noa Mulock Houwer
Rijntje van den Berg
Sporthallen Zuid hal 3
16:30 - 17:30 Meisjes D6 zaal Lieve Leering
Marijn Glastra
Sport Centrum Universum - Hal 1
16:30 - 17:30 Meisjes D7 zaal Justine von Balluseck
Marit van Koningsveld
Sport Centrum Universum - Hal 1
17:45 - 19:00 Meisjes B4 zaal Johan Andeloe Sporthallen Zuid hal 3
19:00 - 20:00 Meisjes A1 zaal Bram Schoufour Sporthallen Zuid hal 3
19:00 - 20:00 Meisjes A2 zaal Jan Willem Vlug Sporthallen Zuid hal 3
21:00 - 22:00 Heren 3 zaal Velodrome
21:30 - 23:00 Heren Veteranen A zaal IJburg, sporthal
21:30 - 23:00 Heren Veteranen B zaal IJburg, sporthal
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:30 woe - 13:30 - Lidwina Panasj 2017
Henna Bongers
Henna Bongers
* Gymzaal - Lidwina
14:30 - 15:30 Meisjes 8E1 zaal Sport Centrum Universum - hal 2
14:30 - 15:30 Meisjes 8E2 zaal Sport Centrum Universum - hal 2
14:30 - 15:30 woe - 14:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
14:30 - 15:30 woe - 14:30 - SBO Spectrum Panasj 2017 * Gymzaal - SBO Spectrum
15:30 - 17:00 Keepertraining Trainingsgroep Duranhal
15:30 - 16:30 Meisjes 8E3 zaal Sport Centrum Universum - hal 2
15:30 - 16:30 Meisjes 8E4 zaal Sport Centrum Universum - hal 2
15:30 - 16:30 woe - 15:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
15:30 - 16:30 woe - 15:30 - SBO Spectrum Panasj 2017 * Gymzaal - SBO Spectrum
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 zaal Sport Centrum Universum - hal 2
16:30 - 17:30 Jongens 8E4 zaal Sport Centrum Universum - hal 2
16:30 - 17:30 woe - 16:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
16:30 - 17:30 woe - 16:30 - SBO Spectrum Panasj 2017 * Gymzaal - SBO Spectrum
17:00 - 18:00 Jongens 8E2 zaal Coosje Zwager Duranhal
17:00 - 18:00 Meisjes B1 zaal Roemer ter Linden Sporthal Zeeburg
17:00 - 18:00 Meisjes B12 zaal Jerome Mies Sporthal Zeeburg
17:30 - 18:30 Jongens 8E3 zaal Femke Neuvel
Minne van Leeuwen
Duranhal
17:30 - 18:30 woe - 17:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
17:30 - 18:30 woe - 17:30 - SBO Spectrum Panasj 2017 * Gymzaal - SBO Spectrum
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes D1 zaal Emma Jongen
Zara de Booij
Sport Centrum Universum - Hal 1
16:30 - 17:30 Meisjes D2 zaal Emma Schuurman
Maud Gerbrandy
Sport Centrum Universum - hal 2
17:00 - 18:00 Keepertraining Trainingsgroep Duranhal
17:00 - 18:00 Jongens B3 zaal Olivier Smeets Pijp, Sportcentrum De
17:00 - 18:00 Jongens C2 zaal Sam de Bruijn Sporthal Zeeburg
17:00 - 18:00 Meisjes C12 zaal Stijn van de Sande Sporthal Zeeburg
18:00 - 19:00 Jongens B1 zaal Twan van den Berg Sporthal Zeeburg
18:00 - 19:00 Jongens B12 zaal Jarmo van Kampen Sporthal Zeeburg
18:00 - 19:00 Jongens C4 zaal Olivier Smeets Pijp, Sportcentrum De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 vr - 16:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
16:30 - 19:30 Keepertraining Trainingsgroep Duranhal
16:30 - 17:30 Meisjes B5 zaal Renee van Aalderen Sport Centrum Universum - hal 2
16:30 - 17:45 Meisjes C4 zaal Doortje Grapperhaus
Rosa Hofman
Pijp, Sportcentrum De hal 2
17:00 - 18:00 vr - 17:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
17:45 - 19:00 Jongens B2 zaal Jarmo van Kampen Pijp, Sportcentrum De
17:45 - 19:00 Jongens C1 zaal Frank Rinckes Pijp, Sportcentrum De
18:00 - 19:00 vr - 18:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
19:00 - 20:00 Dames Jong 2 zaal Velodrome
20:00 - 21:00 Dames 06 zaal Velodrome
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
08:30 - 09:30 za - 08:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
09:30 - 10:30 za - 09:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
10:30 - 11:30 za - 10:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
11:30 - 12:30 za - 11:30 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
13:00 - 14:00 za - 13:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
14:00 - 15:00 za - 14:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
15:00 - 16:00 za - 15:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
16:00 - 17:00 Jongens D2 zaal Bram van Dijk
Olivier Smeets
Hogendorphal, Van
16:00 - 17:00 za - 16:00 - Lidwina Panasj 2017 * Gymzaal - Lidwina
19:00 - 20:00 Jongens C12 zaal Weth. Verheijhal
19:00 - 20:00 Jongens C2 zaal Weth. Verheijhal
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens A2 zaal Amstelveen Hockey Dome
19:00 - 20:00 Jongens A1 zaal Amstelveen Hockey Dome
Agenda
3-2  Categorieleider bijeenkomst E-8 tallen
10-2  categorieleider bijeenkomst D
11-2  Trainer & coach avond voor de F en de 6
28-2  Save the date: AthenA Stampotten Dinner
29-2  Workshop
5-3  workshop omgaan met Pubers door Tischa N
21-3  Nieuw bitje nodig?
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren