9-_MGL7836.jpg 5-_MGL7312.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg 6-_MGL1174.jpg 2-_BOF9658.jpg 3-_BOF9678.jpg 8-DSCF2234.jpg 1-_BOF9640.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Diensten

zaterdag 23 november 2019 
10:00 - 12:30  Conchita ter Linden - Van Der Sande Bardienst 
10:00 - 12:30  Conchita ter Linden - Van Der Sande Bardienst 
10:00 - 12:30  Conchita ter Linden - Van Der Sande Bardienst 
10:00 - 12:30  Conchita ter Linden - Van Der Sande Bardienst 
10:00 - 12:30  Annemarie Jonker- Lüchinger Bardienst 
10:00 - 12:30  Annemarie Jonker- Lüchinger Bardienst 
12:00 - 14:30  Conchita ter Linden - Van Der Sande Bardienst 
12:00 - 14:30  Conchita ter Linden - Van Der Sande Bardienst 
12:00 - 14:30  Ellen van der Linde Bardienst 
12:00 - 14:30  Ellen van der Linde Bardienst 
12:00 - 14:30  Saskia van Dijk Bardienst 
12:00 - 14:30  Saskia van Dijk Bardienst 
14:00 - 16:30  Saskia van Dijk Bardienst 
14:00 - 16:30  Lonneke Bertens Bardienst 
14:00 - 16:30  Jolanda Broex Bardienst 
14:00 - 16:30  Jolanda Broex Bardienst 
14:00 - 16:30  Lonneke Bertens Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Ben van Boxtel Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Eva Mulder Bardienst 
16:00 - 18:30  Lonneke Bertens Bardienst 
16:00 - 18:30  Simone Kuiper Bardienst 
16:00 - 18:30  Ingrid Groeneveld-Abels Bardienst 
16:00 - 18:30  Ingrid Groeneveld-Abels Bardienst 
16:00 - 18:30  Iris Westendorp Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Marie Frank Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Marie Frank Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 27 november 2019 
14:00 - 16:00  Anne van Breugel-leermakers Bardienst 
14:00 - 16:00  Anne van Breugel-leermakers Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Benjamin van de Sande Bardienst 
16:00 - 18:00  Ellen Bal Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
vrijdag 29 november 2019 
16:00 - 18:00  Maaike van Dorsselaer Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Luke Schoolland Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Maurice Savenije Bardienst 
18:00 - 20:00  Jolanda Broex Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Frank Nijs Bardienst 
zaterdag 30 november 2019 
10:00 - 12:30  Noortje Temmerman Bardienst 
10:00 - 12:30  Noortje Temmerman Bardienst 
10:00 - 12:30  Noortje Temmerman Bardienst 
10:00 - 12:30  Noortje Temmerman Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kik Eva Jarif Bardienst 
10:00 - 12:30  Sanne Tinga Bardienst 
12:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Philip Eikelenboom Bardienst 
12:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Elena Broers Bardienst 
12:00 - 14:30  Alexander van Schie Bardienst 
12:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Daantje Pieters Bardienst 
12:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Daantje Pieters Bardienst 
12:00 - 14:30  Merieke Wijten Bardienst 
14:00 - 16:30  Saskia van Dijk Bardienst 
14:00 - 16:30  Saskia van Dijk Bardienst 
14:00 - 16:30  Judith Boot Bardienst 
14:00 - 16:30  Judith Boot Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Marie Frank Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Marie Frank Bardienst 
16:00 - 18:30  Pieter Athmer Bardienst 
16:00 - 18:30  Pieter Athmer Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Fanny Bakker Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Anne Ficq Bardienst 
16:00 - 18:30  Frank Nijs Bardienst 
16:00 - 18:30  Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Nicolaas Jongma Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
Agenda
24-11  THÉ DANSANT - KERSTTD - POWERED BY H8
25-11  Algemene ledenvergadering
26-11  Scheidsrechtersexamen
28-11  Scheidsrechtersexamen
29-11  Clubscheidsrechters briefing zaal
30-11  SinterklAAs op AthenA
2-12  Fluiten in de zaal - Briefing zaalhockey
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren