4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg 8-DSCF2234.jpg 7-_LEX7026.jpg 3-_BOF9678.jpg 1-_BOF9640.jpg 9-_MGL7836.jpg 5-_MGL7312.jpg 2-_BOF9658.jpg




Dames A

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Amersfoort DA SCHC DA 10:15
AthenA DA Abcoude DA 9:15
Hilversum DA Shinty DA 14:45
Loenen DA Gooische DB 12:45
Myra DA Amsterdam DB 11:15
Schaerweijde DA Huizen DA 11:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schaerweijde DA 20 52 16 4 0 65 16 0
2 SCHC DA 20 40 13 1 6 45 21 0
3 Huizen DA 20 36 11 3 6 49 45 0
4 Hilversum DA 20 34 10 4 6 50 35 0
5 AthenA DA 20 30 8 6 6 38 23 0
6 Loenen DA 20 28 8 4 8 37 38 0
7 Abcoude DA 20 27 8 3 9 29 42 0
8 Amsterdam DB 20 25 8 1 11 34 44 0
9 Myra DA 20 20 6 2 12 33 50 0
10 Gooische DB 20 18 5 3 12 35 58 0
11 Shinty DA 20 16 4 4 12 21 43 0
12 Amersfoort DA 20 15 4 3 13 23 44 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Hockey Vereniging Abcoude DA 09:15 thuis - Stadion de Meer
28 mei Gooische Hockey Club DB 21:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Hilversum DA AthenA DA 0-2
Abcoude DA Schaerweijde DA 0-3
Amsterdam DB Gooische DB 4-2
SCHC DA Loenen DA 5-1
Shinty DA Amersfoort DA 0-2
Huizen DA Myra DA 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Myra DA Shinty DA 2-3
Amersfoort DA Abcoude DA 1-3
Loenen DA Huizen DA 3-0
Schaerweijde DA Hilversum DA 1-1
Gooische DB SCHC DA 2-1
AthenA DA Amsterdam DB 0-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Huizen DA Gooische DB 2-2
Shinty DA Loenen DA 0-4
Abcoude DA Myra DA 3-2
Schaerweijde DA AthenA DA 4-2
SCHC DA Amsterdam DB 2-0
Hilversum DA Amersfoort DA 6-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Loenen DA Abcoude DA 1-2
Amsterdam DB Huizen DA 2-4
Gooische DB Shinty DA 4-1
Myra DA Hilversum DA 3-5
Amersfoort DA Schaerweijde DA 1-2
AthenA DA SCHC DA 0-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Huizen DA SCHC DA 5-2
Schaerweijde DA Myra DA 8-2
Hilversum DA Loenen DA 5-3
Shinty DA Amsterdam DB 2-3
Abcoude DA Gooische DB 3-1
Amersfoort DA AthenA DA 0-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Loenen DA Schaerweijde DA 0-3
Amsterdam DB Abcoude DA 4-1
SCHC DA Shinty DA 2-0
AthenA DA Huizen DA 1-1
Gooische DB Hilversum DA 2-5
Myra DA Amersfoort DA 3-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Amersfoort DA Loenen DA 3-0
Schaerweijde DA Gooische DB 6-2
Shinty DA Huizen DA 2-4
Myra DA AthenA DA 1-5
Abcoude DA SCHC DA 2-0
Hilversum DA Amsterdam DB 1-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Amsterdam DB Schaerweijde DA 0-6
Loenen DA Myra DA 3-2
AthenA DA Shinty DA 1-1
Huizen DA Abcoude DA 4-1
Gooische DB Amersfoort DA 2-2
SCHC DA Hilversum DA 7-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Loenen DA AthenA DA 2-2
Schaerweijde DA SCHC DA 1-0
Hilversum DA Huizen DA 3-1
Myra DA Gooische DB 0-1
Abcoude DA Shinty DA 1-1
Amersfoort DA Amsterdam DB 0-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Abcoude DA AthenA DA 1-0
Shinty DA Hilversum DA 0-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Loenen DA Amsterdam DB 1-1
AthenA DA Gooische DB 2-2
Myra DA SCHC DA 1-0
Amersfoort DA Huizen DA 1-3
Hilversum DA Abcoude DA 6-0
Schaerweijde DA Shinty DA 1-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Gooische DB Loenen DA 0-3
Amsterdam DB Myra DA 1-4
Huizen DA Schaerweijde DA 1-6
SCHC DA Amersfoort DA 3-1
ZONDAG 10 MAART 2019
AthenA DA Hilversum DA 0-0
Gooische DB Amsterdam DB 6-3
Myra DA Huizen DA 1-2
Schaerweijde DA Abcoude DA 5-0
Loenen DA SCHC DA 0-2
Amersfoort DA Shinty DA 0-0
ZONDAG 17 MAART 2019
SCHC DA Gooische DB 4-0
Abcoude DA Amersfoort DA 0-2
Amsterdam DB AthenA DA 1-3
Hilversum DA Schaerweijde DA 2-2
Huizen DA Loenen DA 2-1
Shinty DA Myra DA 1-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Gooische DB Huizen DA 1-2
AthenA DA Schaerweijde DA 0-1
Myra DA Abcoude DA 1-0
Loenen DA Shinty DA 2-1
Amsterdam DB SCHC DA 3-0
Amersfoort DA Hilversum DA 2-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Hilversum DA Myra DA 0-0
Shinty DA Gooische DB 4-1
Huizen DA Amsterdam DB 4-2
SCHC DA AthenA DA 3-2
Schaerweijde DA Amersfoort DA 2-0
Abcoude DA Loenen DA 2-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Loenen DA Hilversum DA 3-1
Myra DA Schaerweijde DA 2-3
Gooische DB Abcoude DA 2-6
AthenA DA Amersfoort DA 4-0
Amsterdam DB Shinty DA 0-1
SCHC DA Huizen DA 5-0
DONDERDAG 11 APRIL 2019
SCHC DA Abcoude DA 2-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
Amersfoort DA Myra DA 1-1
Abcoude DA Amsterdam DB 1-0
Huizen DA AthenA DA 0-2
Shinty DA SCHC DA 0-2
Hilversum DA Gooische DB 2-1
Schaerweijde DA Loenen DA 3-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Amsterdam DB Hilversum DA 3-1
Loenen DA Amersfoort DA 3-1
AthenA DA Myra DA 4-1
Gooische DB Schaerweijde DA 1-4
Huizen DA Shinty DA 5-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Schaerweijde DA Amsterdam DB 3-0
Amersfoort DA Gooische DB 1-2
Myra DA Loenen DA 1-3
Abcoude DA Huizen DA 3-3
Shinty DA AthenA DA 0-3
Hilversum DA SCHC DA 1-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Shinty DA Abcoude DA 2-0
SCHC DA Schaerweijde DA 1-1
Huizen DA Hilversum DA 2-5
Gooische DB Myra DA 1-3
Amsterdam DB Amersfoort DA 5-2
AthenA DA Loenen DA 2-2
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
15-6  Jongste Jeugddag (voor alle F en E teams
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
24-6  Algemene ledenvergadering
hele agenda

Alle Sponsoren