2-_BOF9658.jpg 6-_MGL1174.jpg 5-_MGL7312.jpg 9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 8-DSCF2234.jpg 3-_BOF9678.jpg 4-_MGL7434.jpg




Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 10 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D3 VVV D5 n.n.b.
AthenA D4 Bennebroek D2 (O) n.n.b.
Kampong D4 Rood-Wit D2 (O) n.n.b.
Myra D2 (O) Terriërs D2 (O) n.n.b.
Pinoké D5 HBS D3 n.n.b.
Roomburg D2 (O) Hurley D7 n.n.b.

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alecto D3 11 25 8 1 2 40 12 0
2 AthenA D4 11 25 8 1 2 37 12 0
3 HBS D3 11 24 7 3 1 29 18 0
4 Kampong D4 11 21 7 0 4 30 20 0
5 Terriërs D2 11 18 5 3 3 21 15 0
6 Hurley D7 11 17 5 2 4 35 21 0
7 Rood-Wit D2 11 17 5 2 4 22 20 0
8 Pinoké D5 11 11 3 2 6 18 25 0
9 Bennebroek D2 11 11 3 2 6 14 22 0
10 Roomburg D2 11 9 3 0 8 9 36 0
11 Myra D2 11 8 2 2 7 13 32 0
12 VVV D5 11 3 1 0 10 16 51 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 feb HC Athena DJ1 n.n.b thuis - Stadion de Meer
3 mrt !Oefenwedstrijd n.n.b thuis - Veld 3
10 mrt MHC Bennebroek D2 n.n.b thuis
17 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D2 n.n.b uit
24 mrt H.V. de Terriërs D2 n.n.b thuis
31 mrt MHCHBS D3 n.n.b uit
7 apr THC Hurley D7 n.n.b thuis
14 apr Pinoké D5 n.n.b uit
5 mei HV Myra D2 n.n.b thuis
12 mei SV Kampong Hockey D4 n.n.b uit
19 mei Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b uit
26 mei L.S.C. ALECTO D3 n.n.b thuis
2 jun Hockeyclub VVV D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D2 (O) Kampong D4 1-2
HBS D3 Pinoké D5 1-7
Hurley D7 Roomburg D2 (O) 5-1
Terriërs D2 (O) Myra D2 (O) 4-0
Bennebroek D2 (O) AthenA D4 0-2
VVV D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Alecto/Augustinus D3 Bennebroek D2 (O) 4-1
Pinoké D5 Hurley D7 1-3
Myra D2 (O) HBS D3 2-2
Kampong D4 Terriërs D2 (O) 1-2
AthenA D4 Rood-Wit D2 (O) 1-2
Roomburg D2 (O) VVV D5 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-1
Pinoké D5 Roomburg D2 (O) 1-2
Hurley D7 Myra D2 (O) 5-1
Bennebroek D2 (O) VVV D5 3-5
Terriërs D2 (O) AthenA D4 0-0
HBS D3 Kampong D4 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
VVV D5 Rood-Wit D2 (O) 3-6
Alecto/Augustinus D3 Terriërs D2 (O) 6-0
Kampong D4 Hurley D7 3-2
Myra D2 (O) Pinoké D5 1-1
Roomburg D2 (O) Bennebroek D2 (O) 1-2
AthenA D4 HBS D3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Pinoké D5 Kampong D4 2-5
HBS D3 Alecto/Augustinus D3 4-2
Terriërs D2 (O) VVV D5 6-0
Myra D2 (O) Roomburg D2 (O) 4-0
Rood-Wit D2 (O) Bennebroek D2 (O) 2-1
Hurley D7 AthenA D4 2-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Roomburg D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 2-1
Kampong D4 Myra D2 (O) 6-1
AthenA D4 Pinoké D5 4-0
Alecto/Augustinus D3 Hurley D7 3-3
VVV D5 HBS D3 0-5
Bennebroek D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Pinoké D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Hurley D7 VVV D5 8-2
HBS D3 Bennebroek D2 (O) 1-1
Terriërs D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 3-3
Kampong D4 Roomburg D2 (O) 4-0
Myra D2 (O) AthenA D4 0-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
VVV D5 Pinoké D5 2-3
Roomburg D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
Alecto/Augustinus D3 Myra D2 (O) 8-0
AthenA D4 Kampong D4 2-1
Rood-Wit D2 (O) HBS D3 3-3
Bennebroek D2 (O) Hurley D7 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
HBS D3 Terriërs D2 (O) 2-0
AthenA D4 Roomburg D2 (O) 11-1
Kampong D4 Alecto/Augustinus D3 2-3
Myra D2 (O) VVV D5 4-0
Pinoké D5 Bennebroek D2 (O) 1-1
Hurley D7 Rood-Wit D2 (O) 3-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) Myra D2 (O) 1-0
Rood-Wit D2 (O) Pinoké D5 2-1
Terriërs D2 (O) Hurley D7 2-2
Alecto/Augustinus D3 AthenA D4 1-2
HBS D3 Roomburg D2 (O) 1-0
VVV D5 Kampong D4 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hurley D7 HBS D3 1-2
AthenA D4 VVV D5 8-2
Myra D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 0-2
Pinoké D5 Terriërs D2 (O) 1-0
Roomburg D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-4
Kampong D4 Bennebroek D2 (O) 3-1
Kantina

Daghap  €7,50

Zowel vlees/vis

als lekker vega 

beschikbaar
Reserveren
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
21-1  Commissie-Avond
2-3  Hervatting competitie (Jongste) Jeugd
2-3  Klusdag
10-3  Hervatting competitie (jong) senioren &
10-3  openings TD
24-3  TD
7-4  TD
hele agenda

Alle Sponsoren