3-_BOF9678.jpg 2-_BOF9658.jpg 4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg 5-_MGL7312.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 9-_MGL7836.jpg 8-DSCF2234.jpg




Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 31 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Bennebroek D2 (O) Roomburg D2 (O) 11:00
HBS D3 AthenA D4 11:15
Hurley D7 Kampong D4 15:45
Pinoké D5 Myra D2 (O) 9:00
Rood-Wit D2 (O) VVV D5 11:00
Terriërs D2 (O) Alecto/Augustinus D3 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alecto D3 13 31 10 1 2 47 13 0
2 AthenA D4 13 29 9 2 2 43 12 0
3 HBS D3 13 28 8 4 1 32 19 0
4 Kampong D4 13 25 8 1 4 36 24 0
5 Hurley D7 13 20 6 2 5 36 23 0
6 Rood-Wit D2 13 19 5 4 4 23 21 0
7 Terriërs D2 13 18 5 3 5 24 21 0
8 Roomburg D2 13 12 4 0 9 12 38 0
9 Myra D2 13 12 3 3 7 15 33 0
10 Pinoké D5 13 11 3 2 8 18 28 0
11 Bennebroek D2 13 11 3 2 8 14 31 0
12 VVV D5 13 6 2 0 11 19 56 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt MHCHBS D3 11:15 uit
7 apr THC Hurley D7 n.n.b thuis - Veld 3
14 apr Pinoké D5 n.n.b uit
5 mei HV Myra D2 n.n.b thuis
12 mei SV Kampong Hockey D4 n.n.b uit
19 mei Leidse Hockey Club Roomburg D2 16:15 uit
26 mei L.S.C. ALECTO D3 n.n.b thuis
2 jun Hockeyclub VVV D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D2 (O) Kampong D4 1-2
HBS D3 Pinoké D5 1-7
Hurley D7 Roomburg D2 (O) 5-1
Terriërs D2 (O) Myra D2 (O) 4-0
Bennebroek D2 (O) AthenA D4 0-2
VVV D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Alecto/Augustinus D3 Bennebroek D2 (O) 4-1
Pinoké D5 Hurley D7 1-3
Myra D2 (O) HBS D3 2-2
Kampong D4 Terriërs D2 (O) 1-2
AthenA D4 Rood-Wit D2 (O) 1-2
Roomburg D2 (O) VVV D5 2-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-1
Pinoké D5 Roomburg D2 (O) 1-2
Hurley D7 Myra D2 (O) 5-1
Bennebroek D2 (O) VVV D5 3-5
Terriërs D2 (O) AthenA D4 0-0
HBS D3 Kampong D4 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
VVV D5 Rood-Wit D2 (O) 3-6
Alecto/Augustinus D3 Terriërs D2 (O) 6-0
Kampong D4 Hurley D7 3-2
Myra D2 (O) Pinoké D5 1-1
Roomburg D2 (O) Bennebroek D2 (O) 1-2
AthenA D4 HBS D3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Pinoké D5 Kampong D4 2-5
HBS D3 Alecto/Augustinus D3 4-2
Terriërs D2 (O) VVV D5 6-0
Myra D2 (O) Roomburg D2 (O) 4-0
Rood-Wit D2 (O) Bennebroek D2 (O) 2-1
Hurley D7 AthenA D4 2-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Roomburg D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 2-1
Kampong D4 Myra D2 (O) 6-1
AthenA D4 Pinoké D5 4-0
Alecto/Augustinus D3 Hurley D7 3-3
VVV D5 HBS D3 0-5
Bennebroek D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Kampong D4 Roomburg D2 (O) 4-0
HBS D3 Bennebroek D2 (O) 1-1
Terriërs D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 3-3
Pinoké D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Myra D2 (O) AthenA D4 0-3
Hurley D7 VVV D5 8-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
VVV D5 Pinoké D5 2-3
Roomburg D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
Rood-Wit D2 (O) HBS D3 3-3
AthenA D4 Kampong D4 2-1
Alecto/Augustinus D3 Myra D2 (O) 8-0
Bennebroek D2 (O) Hurley D7 3-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
AthenA D4 Roomburg D2 (O) 11-1
HBS D3 Terriërs D2 (O) 2-0
Hurley D7 Rood-Wit D2 (O) 3-0
Pinoké D5 Bennebroek D2 (O) 1-1
Myra D2 (O) VVV D5 4-0
Kampong D4 Alecto/Augustinus D3 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) Myra D2 (O) 1-0
HBS D3 Roomburg D2 (O) 1-0
VVV D5 Kampong D4 1-2
Alecto/Augustinus D3 AthenA D4 1-2
Terriërs D2 (O) Hurley D7 2-2
Rood-Wit D2 (O) Pinoké D5 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hurley D7 HBS D3 1-2
AthenA D4 VVV D5 8-2
Kampong D4 Bennebroek D2 (O) 3-1
Myra D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 0-2
Pinoké D5 Terriërs D2 (O) 1-0
Roomburg D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-4
ZONDAG 10 MAART 2019
Alecto/Augustinus D3 VVV D5 4-1
Kampong D4 Rood-Wit D2 (O) 1-1
Myra D2 (O) Terriërs D2 (O) 1-0
AthenA D4 Bennebroek D2 (O) 6-0
Roomburg D2 (O) Hurley D7 2-0
Pinoké D5 HBS D3 0-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Hurley D7 Pinoké D5 1-0
Rood-Wit D2 (O) AthenA D4 0-0
VVV D5 Roomburg D2 (O) 2-1
Bennebroek D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-3
Terriërs D2 (O) Kampong D4 3-5
HBS D3 Myra D2 (O) 1-1
ZONDAG 24 MAART 2019
VVV D5 Bennebroek D2 (O) 3-4
Roomburg D2 (O) Pinoké D5 3-2
Kampong D4 HBS D3 4-2
AthenA D4 Terriërs D2 (O) 3-2
Myra D2 (O) Hurley D7 3-1
Alecto/Augustinus D3 Rood-Wit D2 (O) 2-1
Kantina

Daghap  €7,70


Vanaf 10 personen
reserveren noodzakelijk
Reserveren
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
25-3  Commissie avond AthenA
28-3  Scheidsrechtersexamen
6-4  Lunch Super A&B
12-4  Het AthenA Ouderfeest
13-4  AB FEEST
20-4  Verjaardag AthenA: 15 jaar!!!
29-4  Hockeykamp Athena
hele agenda

Alle Sponsoren