3-_BOF9678.jpg 8-DSCF2234.jpg 2-_BOF9658.jpg 9-_MGL7836.jpg 5-_MGL7312.jpg 1-_BOF9640.jpg 7-_LEX7026.jpg 4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg




Dames 04

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
AthenA D4 Alecto/Augustinus D3 11:00
Hurley D7 Terriërs D2 (O) 10:30
Kampong D4 VVV D5 12:30
Myra D2 (O) Bennebroek D2 (O) 10:45
Pinoké D5 Rood-Wit D2 (O) 14:15
Roomburg D2 (O) HBS D3 16:15

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alecto D3 20 50 16 2 2 68 22 0
2 AthenA D4 20 43 13 4 3 65 24 0
3 Kampong D4 20 39 12 3 5 53 36 0
4 Rood-Wit D2 20 37 11 4 5 44 29 0
5 HBS D3 20 33 9 6 5 47 40 0
6 Terriërs D2 20 30 9 3 8 36 32 0
7 Hurley D7 20 26 8 2 10 45 38 0
8 Myra D2 20 24 6 6 8 30 45 0
9 Bennebroek D2 20 19 5 4 11 26 49 0
10 Pinoké D5 20 17 4 5 11 28 40 0
11 Roomburg D2 20 15 5 0 15 18 58 0
12 VVV D5 20 7 2 1 17 27 74 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei L.S.C. ALECTO D3 11:00 thuis - Stadion de Meer
2 jun Hockeyclub VVV D5 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) AthenA D4 0-2
HBS D3 Pinoké D5 1-7
VVV D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Rood-Wit D2 (O) Kampong D4 1-2
Terriërs D2 (O) Myra D2 (O) 4-0
Hurley D7 Roomburg D2 (O) 5-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Kampong D4 Terriërs D2 (O) 1-2
Myra D2 (O) HBS D3 2-2
Pinoké D5 Hurley D7 1-3
Roomburg D2 (O) VVV D5 2-1
AthenA D4 Rood-Wit D2 (O) 1-2
Alecto/Augustinus D3 Bennebroek D2 (O) 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Hurley D7 Myra D2 (O) 5-1
Terriërs D2 (O) AthenA D4 0-0
Bennebroek D2 (O) VVV D5 3-5
HBS D3 Kampong D4 5-1
Pinoké D5 Roomburg D2 (O) 1-2
Rood-Wit D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D4 Hurley D7 3-2
VVV D5 Rood-Wit D2 (O) 3-6
Roomburg D2 (O) Bennebroek D2 (O) 1-2
Alecto/Augustinus D3 Terriërs D2 (O) 6-0
Myra D2 (O) Pinoké D5 1-1
AthenA D4 HBS D3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rood-Wit D2 (O) Bennebroek D2 (O) 2-1
Terriërs D2 (O) VVV D5 6-0
HBS D3 Alecto/Augustinus D3 4-2
Hurley D7 AthenA D4 2-3
Pinoké D5 Kampong D4 2-5
Myra D2 (O) Roomburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Bennebroek D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
AthenA D4 Pinoké D5 4-0
VVV D5 HBS D3 0-5
Roomburg D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 2-1
Kampong D4 Myra D2 (O) 6-1
Alecto/Augustinus D3 Hurley D7 3-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Myra D2 (O) AthenA D4 0-3
Terriërs D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 3-3
HBS D3 Bennebroek D2 (O) 1-1
Pinoké D5 Alecto/Augustinus D3 0-4
Hurley D7 VVV D5 8-2
Kampong D4 Roomburg D2 (O) 4-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bennebroek D2 (O) Hurley D7 3-1
Alecto/Augustinus D3 Myra D2 (O) 8-0
VVV D5 Pinoké D5 2-3
AthenA D4 Kampong D4 2-1
Roomburg D2 (O) Terriërs D2 (O) 0-2
Rood-Wit D2 (O) HBS D3 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Hurley D7 Rood-Wit D2 (O) 3-0
Myra D2 (O) VVV D5 4-0
Pinoké D5 Bennebroek D2 (O) 1-1
Kampong D4 Alecto/Augustinus D3 2-3
AthenA D4 Roomburg D2 (O) 11-1
HBS D3 Terriërs D2 (O) 2-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
HBS D3 Roomburg D2 (O) 1-0
Terriërs D2 (O) Hurley D7 2-2
Bennebroek D2 (O) Myra D2 (O) 1-0
VVV D5 Kampong D4 1-2
Alecto/Augustinus D3 AthenA D4 1-2
Rood-Wit D2 (O) Pinoké D5 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
AthenA D4 VVV D5 8-2
Kampong D4 Bennebroek D2 (O) 3-1
Roomburg D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-4
Myra D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 0-2
Pinoké D5 Terriërs D2 (O) 1-0
Hurley D7 HBS D3 1-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Roomburg D2 (O) Hurley D7 2-0
Pinoké D5 HBS D3 0-2
Myra D2 (O) Terriërs D2 (O) 1-0
Kampong D4 Rood-Wit D2 (O) 1-1
AthenA D4 Bennebroek D2 (O) 6-0
Alecto/Augustinus D3 VVV D5 4-1
ZONDAG 17 MAART 2019
HBS D3 Myra D2 (O) 1-1
Hurley D7 Pinoké D5 1-0
VVV D5 Roomburg D2 (O) 2-1
Bennebroek D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-3
Terriërs D2 (O) Kampong D4 3-5
Rood-Wit D2 (O) AthenA D4 0-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Alecto/Augustinus D3 Rood-Wit D2 (O) 2-1
VVV D5 Bennebroek D2 (O) 3-4
Roomburg D2 (O) Pinoké D5 3-2
Myra D2 (O) Hurley D7 3-1
Kampong D4 HBS D3 4-2
AthenA D4 Terriërs D2 (O) 3-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Terriërs D2 (O) Alecto/Augustinus D3 0-3
HBS D3 AthenA D4 4-4
Rood-Wit D2 (O) VVV D5 4-2
Hurley D7 Kampong D4 1-2
Pinoké D5 Myra D2 (O) 0-0
Bennebroek D2 (O) Roomburg D2 (O) 3-0
ZONDAG 7 APRIL 2019
Bennebroek D2 (O) Rood-Wit D2 (O) 1-5
VVV D5 Terriërs D2 (O) 0-2
Alecto/Augustinus D3 HBS D3 4-2
AthenA D4 Hurley D7 4-0
Kampong D4 Pinoké D5 2-1
Roomburg D2 (O) Myra D2 (O) 1-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Hurley D7 Alecto/Augustinus D3 1-4
Terriërs D2 (O) Bennebroek D2 (O) 3-0
HBS D3 VVV D5 1-0
Rood-Wit D2 (O) Roomburg D2 (O) 3-1
Myra D2 (O) Kampong D4 3-3
Pinoké D5 AthenA D4 1-1
WOENSDAG 17 APRIL 2019
Bennebroek D2 (O) HBS D3 2-2
WOENSDAG 24 APRIL 2019
VVV D5 Hurley D7 0-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Alecto/Augustinus D3 Pinoké D5 3-2
Roomburg D2 (O) Kampong D4 0-2
AthenA D4 Myra D2 (O) 2-3
Rood-Wit D2 (O) Terriërs D2 (O) 2-0
ZONDAG 12 MEI 2019
HBS D3 Rood-Wit D2 (O) 2-4
Pinoké D5 VVV D5 2-1
Terriërs D2 (O) Roomburg D2 (O) 2-1
Kampong D4 AthenA D4 2-3
Myra D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-3
Hurley D7 Bennebroek D2 (O) 3-0
ZONDAG 19 MEI 2019
VVV D5 Myra D2 (O) 2-2
Rood-Wit D2 (O) Hurley D7 2-0
Roomburg D2 (O) AthenA D4 0-5
Alecto/Augustinus D3 Kampong D4 2-2
Terriërs D2 (O) HBS D3 3-2
Bennebroek D2 (O) Pinoké D5 2-2
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
15-6  Jongste Jeugddag (voor alle F en E teams
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
24-6  Algemene ledenvergadering
hele agenda

Alle Sponsoren