1-_BOF9640.jpg 5-_MGL7312.jpg 2-_BOF9658.jpg 3-_BOF9678.jpg 6-_MGL1174.jpg 8-DSCF2234.jpg 4-_MGL7434.jpg 9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg




Dames 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D2 20 44 14 2 4 59 27 0
2 Voordaan D2 20 43 13 4 3 59 37 0
3 Leonidas D3 20 37 11 4 5 38 18 0
4 Alecto D2 20 35 11 2 7 41 36 0
5 Amsterdam D4 20 32 10 2 8 37 32 0
6 Kampong D3 20 32 9 5 6 43 34 0
7 Hurley D4 20 25 6 7 7 38 39 0
8 AMVJ D2 20 16 4 4 12 25 45 0
9 AthenA D2 20 16 4 4 12 38 67 0
10 Alliance D2 20 15 4 3 13 35 51 0
11 Pinoké D4 20 15 4 3 13 24 51 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Leonidas D2 (O) Leonidas D3 0-1
AthenA D2 Pinoké D4 2-1
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-2
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 2-1
Alliance D2 (O) Hurley D4 1-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Voordaan D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-2
Leonidas D3 AthenA D2 6-1
Pinoké D4 Alliance D2 (O) 2-5
Kampong D3 Alecto D2 (O) 3-1
Amsterdam D4 AMVJ D2 (O) 2-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Pinoké D4 Hurley D4 1-0
Leonidas D2 (O) Kampong D3 1-2
Alecto D2 (O) Amsterdam D4 2-1
AthenA D2 Voordaan D2 (O) 1-3
Alliance D2 (O) Leonidas D3 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Amsterdam D4 Leonidas D2 (O) 3-1
Kampong D3 AthenA D2 5-1
Voordaan D2 (O) Alliance D2 (O) 5-1
Leonidas D3 Pinoké D4 0-2
Hurley D4 AMVJ D2 (O) 3-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas D3 Hurley D4 0-0
Alliance D2 (O) Kampong D3 4-2
AthenA D2 Amsterdam D4 2-3
Alecto D2 (O) AMVJ D2 (O) 3-0
Pinoké D4 Voordaan D2 (O) 3-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
AMVJ D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-4
Amsterdam D4 Alliance D2 (O) 3-2
Kampong D3 Pinoké D4 2-0
Voordaan D2 (O) Leonidas D3 2-2
Hurley D4 Alecto D2 (O) 4-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leonidas D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
Pinoké D4 Amsterdam D4 1-3
Leonidas D3 Kampong D3 3-1
Voordaan D2 (O) Hurley D4 2-1
AthenA D2 AMVJ D2 (O) 3-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Alecto D2 (O) AthenA D2 6-1
AMVJ D2 (O) Alliance D2 (O) 1-1
Hurley D4 Leonidas D2 (O) 2-2
Kampong D3 Voordaan D2 (O) 3-0
Amsterdam D4 Leonidas D3 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Alliance D2 (O) Alecto D2 (O) 1-3
AthenA D2 Leonidas D2 (O) 3-5
Kampong D3 Hurley D4 3-5
Pinoké D4 AMVJ D2 (O) 0-1
Voordaan D2 (O) Amsterdam D4 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amsterdam D4 Kampong D3 3-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Pinoké D4 Leonidas D2 (O) 0-7
Leonidas D3 Alecto D2 (O) 2-0
Voordaan D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alliance D2 (O) AthenA D2 2-3
Hurley D4 Amsterdam D4 1-2
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D2 (O) Pinoké D4 1-0
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
AthenA D2 Hurley D4 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AMVJ D2 (O) Leonidas D3 1-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Leonidas D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Pinoké D4 AthenA D2 3-1
Kampong D3 AMVJ D2 (O) 2-0
Voordaan D2 (O) Alecto D2 (O) 5-3
Leonidas D3 Leonidas D2 (O) 0-1
Hurley D4 Alliance D2 (O) 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
AMVJ D2 (O) Amsterdam D4 1-1
AthenA D2 Leonidas D3 2-2
Alecto D2 (O) Kampong D3 2-2
Alliance D2 (O) Pinoké D4 4-1
Leonidas D2 (O) Voordaan D2 (O) 4-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Amsterdam D4 Alecto D2 (O) 0-2
Voordaan D2 (O) AthenA D2 3-1
Leonidas D3 Alliance D2 (O) 2-0
Hurley D4 Pinoké D4 2-0
Kampong D3 Leonidas D2 (O) 0-1
ZONDAG 31 MAART 2019
AthenA D2 Kampong D3 2-3
Pinoké D4 Leonidas D3 0-4
Leonidas D2 (O) Amsterdam D4 2-0
AMVJ D2 (O) Hurley D4 2-1
Alliance D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
Kampong D3 Alliance D2 (O) 4-0
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 5-1
Amsterdam D4 AthenA D2 3-0
AMVJ D2 (O) Alecto D2 (O) 2-3
Hurley D4 Leonidas D3 1-4
ZONDAG 14 APRIL 2019
Leonidas D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto D2 (O) Hurley D4 0-0
Alliance D2 (O) Amsterdam D4 0-3
Pinoké D4 Kampong D3 3-2
Leonidas D3 Voordaan D2 (O) 2-3
ZONDAG 5 MEI 2019
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
Amsterdam D4 Pinoké D4 3-1
AMVJ D2 (O) AthenA D2 3-3
Hurley D4 Voordaan D2 (O) 3-3
Alecto D2 (O) Leonidas D2 (O) 1-3
ZONDAG 12 MEI 2019
Leonidas D3 Amsterdam D4 1-0
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 4-2
AthenA D2 Alecto D2 (O) 3-4
Leonidas D2 (O) Hurley D4 4-1
Voordaan D2 (O) Kampong D3 2-2
ZONDAG 19 MEI 2019
AMVJ D2 (O) Pinoké D4 0-0
Amsterdam D4 Voordaan D2 (O) 1-4
Leonidas D2 (O) AthenA D2 8-0
Alecto D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
Hurley D4 Kampong D3 1-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 2-3
Kampong D3 Amsterdam D4 2-2
Alliance D2 (O) Leonidas D2 (O) 2-3
Hurley D4 AthenA D2 3-6
Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 4-0
ZONDAG 2 JUNI 2019
AMVJ D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-5
Alecto D2 (O) Leonidas D3 0-1
Leonidas D2 (O) Pinoké D4 3-3
AthenA D2 Alliance D2 (O) 1-1
Amsterdam D4 Hurley D4 0-1
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
12-8  Start trainingen selectiegroep AB en 1e
19-8  Hockeykamp Athena
19-8  Start trainingen 2e teams C en 1e en 2e
26-8  Start trainingen Jeugd alle overige team
26-8  Witte Rook Jongens A
27-8  Startbijeenkomst JJ trainers
28-8  ABNAMRO CUP
hele agenda

Alle Sponsoren