9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg 2-_BOF9658.jpg 5-_MGL7312.jpg 3-_BOF9678.jpg 1-_BOF9640.jpg 6-_MGL1174.jpg 8-DSCF2234.jpg 4-_MGL7434.jpg




Dames 02

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Alliance D2 (O) Leonidas D2 (O) 12:45
Hurley D4 AthenA D2 8:45
Kampong D3 Amsterdam D4 16:00
Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 11:00
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 10:45

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D2 18 40 13 1 4 53 22 0
2 Voordaan D2 19 40 12 4 3 54 36 0
3 Alecto D2 18 32 10 2 6 38 33 0
4 Amsterdam D4 18 31 10 1 7 35 29 0
5 Leonidas D3 18 31 9 4 5 33 18 0
6 Kampong D3 19 31 9 4 6 41 32 0
7 Hurley D4 18 22 5 7 6 34 33 0
8 AMVJ D2 18 16 4 4 10 24 36 0
9 Alliance D2 18 14 4 2 12 32 47 0
10 Pinoké D4 18 14 4 2 12 19 45 0
11 AthenA D2 18 12 3 3 12 31 63 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei THC Hurley D4 08:45 uit
2 jun MHC Alliance D2 (O) 11:15 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
AthenA D2 Pinoké D4 2-1
Alliance D2 (O) Hurley D4 1-3
Leonidas D2 (O) Leonidas D3 0-1
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 2-1
AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Pinoké D4 Alliance D2 (O) 2-5
Voordaan D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-2
Kampong D3 Alecto D2 (O) 3-1
Amsterdam D4 AMVJ D2 (O) 2-4
Leonidas D3 AthenA D2 6-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Pinoké D4 Hurley D4 1-0
Alecto D2 (O) Amsterdam D4 2-1
Leonidas D2 (O) Kampong D3 1-2
AthenA D2 Voordaan D2 (O) 1-3
Alliance D2 (O) Leonidas D3 0-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Kampong D3 AthenA D2 5-1
Voordaan D2 (O) Alliance D2 (O) 5-1
Leonidas D3 Pinoké D4 0-2
Hurley D4 AMVJ D2 (O) 3-0
Amsterdam D4 Leonidas D2 (O) 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Pinoké D4 Voordaan D2 (O) 3-3
Leonidas D3 Hurley D4 0-0
Alecto D2 (O) AMVJ D2 (O) 3-0
AthenA D2 Amsterdam D4 2-3
Alliance D2 (O) Kampong D3 4-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Hurley D4 Alecto D2 (O) 4-2
Voordaan D2 (O) Leonidas D3 2-2
Kampong D3 Pinoké D4 2-0
Amsterdam D4 Alliance D2 (O) 3-2
AMVJ D2 (O) Leonidas D2 (O) 3-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Pinoké D4 Amsterdam D4 1-3
Leonidas D3 Kampong D3 3-1
Voordaan D2 (O) Hurley D4 2-1
Leonidas D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
AthenA D2 AMVJ D2 (O) 3-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
AMVJ D2 (O) Alliance D2 (O) 1-1
Amsterdam D4 Leonidas D3 2-1
Kampong D3 Voordaan D2 (O) 3-0
Hurley D4 Leonidas D2 (O) 2-2
Alecto D2 (O) AthenA D2 6-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Pinoké D4 AMVJ D2 (O) 0-1
Alliance D2 (O) Alecto D2 (O) 1-3
AthenA D2 Leonidas D2 (O) 3-5
Kampong D3 Hurley D4 3-5
Voordaan D2 (O) Amsterdam D4 4-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amsterdam D4 Kampong D3 3-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hurley D4 Amsterdam D4 1-2
Pinoké D4 Leonidas D2 (O) 0-7
Voordaan D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alliance D2 (O) AthenA D2 2-3
Leonidas D3 Alecto D2 (O) 2-0
DINSDAG 27 NOVEMBER 2018
Alecto D2 (O) Pinoké D4 1-0
WOENSDAG 28 NOVEMBER 2018
AthenA D2 Hurley D4 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AMVJ D2 (O) Leonidas D3 1-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Leonidas D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Kampong D3 AMVJ D2 (O) 2-0
Voordaan D2 (O) Alecto D2 (O) 5-3
Leonidas D3 Leonidas D2 (O) 0-1
Pinoké D4 AthenA D2 3-1
Hurley D4 Alliance D2 (O) 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Alliance D2 (O) Pinoké D4 4-1
AthenA D2 Leonidas D3 2-2
Leonidas D2 (O) Voordaan D2 (O) 4-0
Alecto D2 (O) Kampong D3 2-2
AMVJ D2 (O) Amsterdam D4 1-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Amsterdam D4 Alecto D2 (O) 0-2
Kampong D3 Leonidas D2 (O) 0-1
Voordaan D2 (O) AthenA D2 3-1
Hurley D4 Pinoké D4 2-0
Leonidas D3 Alliance D2 (O) 2-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Leonidas D2 (O) Amsterdam D4 2-0
AthenA D2 Kampong D3 2-3
Alliance D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-4
AMVJ D2 (O) Hurley D4 2-1
Pinoké D4 Leonidas D3 0-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
AMVJ D2 (O) Alecto D2 (O) 2-3
Amsterdam D4 AthenA D2 3-0
Kampong D3 Alliance D2 (O) 4-0
Hurley D4 Leonidas D3 1-4
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 5-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Alliance D2 (O) Amsterdam D4 0-3
Leonidas D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1
Alecto D2 (O) Hurley D4 0-0
Leonidas D3 Voordaan D2 (O) 2-3
Pinoké D4 Kampong D3 3-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Hurley D4 Voordaan D2 (O) 3-3
Alecto D2 (O) Leonidas D2 (O) 1-3
AMVJ D2 (O) AthenA D2 3-3
Amsterdam D4 Pinoké D4 3-1
Kampong D3 Leonidas D3 2-2
ZONDAG 12 MEI 2019
Leonidas D3 Amsterdam D4 1-0
Leonidas D2 (O) Hurley D4 4-1
AthenA D2 Alecto D2 (O) 3-4
Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 4-2
Voordaan D2 (O) Kampong D3 2-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Hurley D4 Kampong D3 1-1
Amsterdam D4 Voordaan D2 (O) 1-4
AMVJ D2 (O) Pinoké D4 0-0
Alecto D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1
Leonidas D2 (O) AthenA D2 8-0
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
15-6  Jongste Jeugddag (voor alle F en E teams
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
24-6  Algemene ledenvergadering
hele agenda

Alle Sponsoren