3-_BOF9678.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 8-DSCF2234.jpg 5-_MGL7312.jpg 2-_BOF9658.jpg 4-_MGL7434.jpg 9-_MGL7836.jpg 6-_MGL1174.jpg




Heren B

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

ZONDAG 26 MEI 2019
Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal HF Gooische HC 12:45
Hurley HB Abcoude HA 15:45
Overbos HA Gooische HD 10:30
Pinoké HB Bloemendaal HD 10:00
Qui Vive HA AthenA HB 11:00
Waterland HA Pinoké HC 15:00

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal HD 20 44 14 2 4 79 40 0
2 Gooische HC 20 42 13 3 4 65 40 0
3 Gooische HD 20 42 13 3 4 60 36 0
4 Pinoké HB 20 41 12 5 3 75 30 0
5 Overbos HA 20 41 12 5 3 67 31 0
6 AthenA HB 20 33 10 3 7 47 45 0
7 Bloemendaal HF 20 25 8 1 11 37 52 0
8 Hurley HB 20 23 7 2 11 39 50 0
9 Waterland HA 20 20 6 2 12 51 76 0
10 Abcoude HA 20 18 5 3 12 50 69 0
11 Pinoké HC 20 8 2 2 16 31 79 0
12 Qui Vive HA 20 3 1 3 16 34 87 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei U.H.C.QUI VIVE HA 11:00 uit
2 jun Waterlandse Hockey Club HA 16:15 thuis - Stadion de Meer

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Waterland HA Qui Vive HA 5-4
Bloemendaal HD Bloemendaal HF 2-1
Abcoude HA Overbos HA 1-7
Pinoké HC Pinoké HB 0-5
AthenA HB Hurley HB 3-0
Gooische HD Gooische HC 1-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Gooische HC Bloemendaal HD 1-4
Hurley HB Waterland HA 3-2
Bloemendaal HF Abcoude HA 4-1
Qui Vive HA Gooische HD 2-5
Pinoké HB AthenA HB 4-2
Overbos HA Pinoké HC 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
AthenA HB Overbos HA 2-1
Bloemendaal HD Gooische HD 3-2
Abcoude HA Gooische HC 2-3
Pinoké HC Bloemendaal HF 2-4
Hurley HB Qui Vive HA 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Gooische HD Abcoude HA 2-3
Gooische HC Pinoké HC 4-2
Bloemendaal HF AthenA HB 1-2
Pinoké HB Hurley HB 3-0
Qui Vive HA Bloemendaal HD 2-9
Overbos HA Waterland HA 8-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Pinoké HC Gooische HD 1-2
Hurley HB Overbos HA 0-2
Pinoké HB Qui Vive HA 4-0
Waterland HA Bloemendaal HF 1-3
Abcoude HA Bloemendaal HD 1-8
AthenA HB Gooische HC 3-1
DONDERDAG 11 OKTOBER 2018
Waterland HA Pinoké HB 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Gooische HC Waterland HA 2-1
Qui Vive HA Abcoude HA 5-7
Overbos HA Pinoké HB 2-2
Gooische HD AthenA HB 3-1
Bloemendaal HD Pinoké HC 2-1
Bloemendaal HF Hurley HB 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Waterland HA Gooische HD 1-2
Hurley HB Gooische HC 1-3
Pinoké HB Bloemendaal HF 1-0
Overbos HA Qui Vive HA 3-0
Pinoké HC Abcoude HA 1-6
AthenA HB Bloemendaal HD 1-5
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Bloemendaal HF Overbos HA 0-5
Gooische HD Hurley HB 4-2
Qui Vive HA Pinoké HC 5-2
Abcoude HA AthenA HB 1-1
Bloemendaal HD Waterland HA 7-2
Gooische HC Pinoké HB 2-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Bloemendaal HF Qui Vive HA 1-1
Waterland HA Abcoude HA 5-4
AthenA HB Pinoké HC 3-2
Overbos HA Gooische HC 3-2
Hurley HB Bloemendaal HD 0-1
Pinoké HB Gooische HD 2-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Abcoude HA Hurley HB 1-4
Bloemendaal HD Pinoké HB 2-2
Gooische HD Overbos HA 3-3
Gooische HC Bloemendaal HF 4-0
Pinoké HC Waterland HA 4-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Overbos HA Bloemendaal HD 3-2
Pinoké HB Abcoude HA 3-0
Hurley HB Pinoké HC 3-0
Qui Vive HA Gooische HC 1-2
Waterland HA AthenA HB 1-5
Bloemendaal HF Gooische HD 1-4
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
AthenA HB Qui Vive HA 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Gooische HC Gooische HD 2-2
Qui Vive HA Waterland HA 4-4
Bloemendaal HF Bloemendaal HD 1-4
Overbos HA Abcoude HA 2-2
Pinoké HB Pinoké HC 8-0
Hurley HB AthenA HB 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Pinoké HC Overbos HA 0-5
AthenA HB Pinoké HB 2-1
Abcoude HA Bloemendaal HF 1-2
Bloemendaal HD Gooische HC 4-4
Waterland HA Hurley HB 0-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Bloemendaal HF Pinoké HC 2-0
Overbos HA AthenA HB 5-1
Qui Vive HA Hurley HB 2-6
Gooische HD Bloemendaal HD 4-1
Pinoké HB Waterland HA 3-2
Gooische HC Abcoude HA 4-2
ZONDAG 31 MAART 2019
AthenA HB Bloemendaal HF 4-3
Pinoké HC Gooische HC 1-5
Waterland HA Overbos HA 3-1
Hurley HB Pinoké HB 2-5
Bloemendaal HD Qui Vive HA 9-0
Abcoude HA Gooische HD 2-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Bloemendaal HD Abcoude HA 4-2
Qui Vive HA Pinoké HB 1-7
Gooische HD Pinoké HC 6-0
Gooische HC AthenA HB 3-2
Bloemendaal HF Waterland HA 3-2
Overbos HA Hurley HB 2-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
AthenA HB Gooische HD 2-3
Pinoké HC Bloemendaal HD 3-2
Abcoude HA Qui Vive HA 4-1
Waterland HA Gooische HC 1-9
Pinoké HB Overbos HA 4-4
Hurley HB Bloemendaal HF 3-2
DONDERDAG 18 APRIL 2019
Gooische HD Qui Vive HA 4-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Bloemendaal HD AthenA HB 3-2
Gooische HC Hurley HB 8-2
Bloemendaal HF Pinoké HB 1-10
Qui Vive HA Overbos HA 1-2
Gooische HD Waterland HA 2-3
Abcoude HA Pinoké HC 4-4
ZONDAG 12 MEI 2019
AthenA HB Abcoude HA 4-3
Overbos HA Bloemendaal HF 4-1
Waterland HA Bloemendaal HD 7-3
Hurley HB Gooische HD 2-3
Pinoké HB Gooische HC 4-1
Pinoké HC Qui Vive HA 5-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Qui Vive HA Bloemendaal HF 0-5
Gooische HC Overbos HA 3-2
Abcoude HA Waterland HA 3-2
Pinoké HC AthenA HB 2-4
Gooische HD Pinoké HB 3-2
Bloemendaal HD Hurley HB 4-1
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
15-6  Jongste Jeugddag (voor alle F en E teams
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
24-6  Algemene ledenvergadering
hele agenda

Alle Sponsoren