3-_BOF9678.jpg 7-_LEX7026.jpg 9-_MGL7836.jpg 4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg 2-_BOF9658.jpg 1-_BOF9640.jpg 5-_MGL7312.jpg 8-DSCF2234.jpg




Jongens A2

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Heerhugowaard JA1 14 35 11 2 1 61 21 0
2 IJburg JA1 14 26 8 2 4 41 40 0
3 AMVJ JA1 14 24 8 0 6 19 22 0
4 AthenA JA2 14 22 7 1 6 30 35 0
5 Qui Vive JA2 13 21 6 3 4 32 18 0
6 Abcoude JA1 14 10 5 1 8 18 25 6
7 Spire (WFHC) JA1 13 8 3 2 8 42 44 3
8 Alliance JA2 14 4 1 1 12 28 66 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Qui Vive JA2 IJburg JA1 5-1
Abcoude JA1 AthenA JA2 0-3
Heerhugowaard JA1 AMVJ JA1 4-0
Alliance JA2 Spire (WFHC) JA1 5-6
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
AthenA JA2 Qui Vive JA2 1-1
AMVJ JA1 Alliance JA2 5-2
IJburg JA1 Heerhugowaard JA1 2-2
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Alliance JA2 IJburg JA1 5-8
Abcoude JA1 AMVJ JA1 0-1
Heerhugowaard JA1 Qui Vive JA2 5-0
Spire (WFHC) JA1 AthenA JA2 3-4
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Qui Vive JA2 Alliance JA2 2-1
AMVJ JA1 Spire (WFHC) JA1 1-3
AthenA JA2 Heerhugowaard JA1 0-5
DONDERDAG 28 FEBRUARI 2019
IJburg JA1 Abcoude JA1 1-0
ZATERDAG 2 MAART 2019
Alliance JA2 Heerhugowaard JA1 0-6
Spire (WFHC) JA1 IJburg JA1 4-4
Abcoude JA1 Qui Vive JA2 1-0
AMVJ JA1 AthenA JA2 2-1
ZATERDAG 9 MAART 2019
Heerhugowaard JA1 Abcoude JA1 5-2
IJburg JA1 AMVJ JA1 1-0
Qui Vive JA2 Spire (WFHC) JA1 2-2
Alliance JA2 AthenA JA2 0-2
ZATERDAG 16 MAART 2019
Spire (WFHC) JA1 Heerhugowaard JA1 3-4
Abcoude JA1 Alliance JA2 4-2
AMVJ JA1 Qui Vive JA2 1-0
AthenA JA2 IJburg JA1 5-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
AthenA JA2 Abcoude JA1 0-2
Spire (WFHC) JA1 Alliance JA2 7-2
IJburg JA1 Qui Vive JA2 1-0
AMVJ JA1 Heerhugowaard JA1 1-0
ZATERDAG 30 MAART 2019
Abcoude JA1 Spire (WFHC) JA1 4-3
Alliance JA2 AMVJ JA1 3-0
Qui Vive JA2 AthenA JA2 8-1
Heerhugowaard JA1 IJburg JA1 9-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
IJburg JA1 Alliance JA2 11-2
AMVJ JA1 Abcoude JA1 1-0
AthenA JA2 Spire (WFHC) JA1 3-2
Qui Vive JA2 Heerhugowaard JA1 3-3
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Spire (WFHC) JA1 AMVJ JA1 2-3
Abcoude JA1 IJburg JA1 2-3
Alliance JA2 Qui Vive JA2 0-5
Heerhugowaard JA1 AthenA JA2 4-2
ZATERDAG 20 APRIL 2019
Spire (WFHC) JA1 Abcoude JA1 1-2
ZATERDAG 11 MEI 2019
Qui Vive JA2 Abcoude JA1 2-0
Heerhugowaard JA1 Alliance JA2 6-3
IJburg JA1 Spire (WFHC) JA1 4-2
AthenA JA2 AMVJ JA1 1-3
ZATERDAG 18 MEI 2019
Abcoude JA1 Heerhugowaard JA1 0-2
AthenA JA2 Alliance JA2 3-2
AMVJ JA1 IJburg JA1 0-1
ZATERDAG 25 MEI 2019
Qui Vive JA2 AMVJ JA1 4-1
Heerhugowaard JA1 Spire (WFHC) JA1 6-4
IJburg JA1 AthenA JA2 1-4
Alliance JA2 Abcoude JA1 1-1
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
18-6  Startbijeenkomst spelers selectie
18-6  Wiite rookbijeenkomst mb
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
hele agenda

Alle Sponsoren