1-_BOF9640.jpg 2-_BOF9658.jpg 7-_LEX7026.jpg 8-DSCF2234.jpg 5-_MGL7312.jpg 9-_MGL7836.jpg 6-_MGL1174.jpg 3-_BOF9678.jpg 4-_MGL7434.jpg




Jongens B4

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bloemendaal JB5 13 37 12 1 0 56 17 0
2 HIC JB3 13 27 9 0 4 46 30 0
3 Bennebroek JB3 14 26 8 2 4 56 34 0
4 Saxenburg JB1 14 17 5 2 7 34 58 0
5 Purmerend JB1 14 15 4 3 7 31 35 0
6 Myra JB1 13 10 3 1 9 30 51 0
7 Pinoké JB5 10 10 2 4 4 29 34 0
8 AthenA JB4 13 7 2 1 10 24 47 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Bennebroek JB3 Myra JB1 5-1
Bloemendaal JB5 Saxenburg JB1 5-1
AthenA JB4 Purmerend JB1 2-4
HIC JB3 Castricum JB2 1-0
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Myra JB1 HIC JB3 2-5
Castricum JB2 AthenA JB4 0-2
Purmerend JB1 Bloemendaal JB5 2-3
Saxenburg JB1 Bennebroek JB3 2-9
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Bennebroek JB3 Purmerend JB1 2-2
HIC JB3 Saxenburg JB1 7-2
Bloemendaal JB5 AthenA JB4 4-2
Myra JB1 Castricum JB2 7-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Castricum JB2 Bloemendaal JB5 2-1
Saxenburg JB1 Myra JB1 2-1
Purmerend JB1 HIC JB3 1-2
AthenA JB4 Bennebroek JB3 1-3
ZATERDAG 2 MAART 2019
Saxenburg JB1 Castricum JB2 4-2
Myra JB1 Purmerend JB1 2-3
Saxenburg JB1 Pinoké JB5 4-2
HIC JB3 AthenA JB4 4-1
Bennebroek JB3 Bloemendaal JB5 1-3
ZATERDAG 9 MAART 2019
AthenA JB4 Myra JB1 5-4
Purmerend JB1 Saxenburg JB1 6-0
Bennebroek JB3 Pinoké JB5 6-6
Bloemendaal JB5 HIC JB3 5-0
ZATERDAG 16 MAART 2019
HIC JB3 Bennebroek JB3 1-5
Saxenburg JB1 AthenA JB4 2-1
Myra JB1 Bloemendaal JB5 1-4
Pinoké JB5 Purmerend JB1 3-3
ZATERDAG 23 MAART 2019
Pinoké JB5 HIC JB3 4-2
Purmerend JB1 AthenA JB4 3-2
Saxenburg JB1 Bloemendaal JB5 2-6
Myra JB1 Bennebroek JB3 4-1
ZATERDAG 30 MAART 2019
Bloemendaal JB5 Purmerend JB1 7-0
Bennebroek JB3 Saxenburg JB1 8-3
HIC JB3 Myra JB1 9-1
AthenA JB4 Pinoké JB5 2-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Pinoké JB5 Myra JB1 4-3
Saxenburg JB1 HIC JB3 2-4
Purmerend JB1 Bennebroek JB3 1-3
AthenA JB4 Bloemendaal JB5 1-1
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Bloemendaal JB5 Pinoké JB5 5-3
HIC JB3 Purmerend JB1 2-1
Myra JB1 Saxenburg JB1 2-2
Bennebroek JB3 AthenA JB4 6-1
ZATERDAG 11 MEI 2019
AthenA JB4 HIC JB3 0-3
Purmerend JB1 Myra JB1 1-2
Bloemendaal JB5 Bennebroek JB3 3-1
Pinoké JB5 Saxenburg JB1 3-3
ZATERDAG 18 MEI 2019
HIC JB3 Bloemendaal JB5 2-4
Pinoké JB5 Bennebroek JB3 1-4
Myra JB1 AthenA JB4 6-4
Saxenburg JB1 Purmerend JB1 3-2
ZATERDAG 25 MEI 2019
Bloemendaal JB5 Myra JB1 6-1
AthenA JB4 Saxenburg JB1 2-6
Purmerend JB1 Pinoké JB5 2-2
Bennebroek JB3 HIC JB3 2-5
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
18-6  Startbijeenkomst spelers selectie
18-6  Wiite rookbijeenkomst mb
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
hele agenda

Alle Sponsoren