3-_BOF9678.jpg 6-_MGL1174.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg 8-DSCF2234.jpg 9-_MGL7836.jpg 2-_BOF9658.jpg 1-_BOF9640.jpg 5-_MGL7312.jpg




Jongens A3

Teamfoto

Er is op dit moment nog geen teamfoto

Aankomende Speelronde

Teamsponsor

Er is op dit moment nog geen teamsponsor.

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hisalis JA1 14 42 14 0 0 132 11 0
2 Amsterdam JA3 14 29 9 2 3 41 32 0
3 Mijdrecht JA2 14 27 8 3 3 44 39 0
4 Alkmaar JA3 14 23 7 2 5 51 36 0
5 Hoorn (WFHC) JA2 14 15 5 0 9 26 55 0
6 AthenA JA3 14 15 5 0 9 28 61 0
7 Pinoké JA4 14 12 4 0 10 36 57 0
8 Kraaien JA2 14 1 0 1 13 16 83 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Amsterdam JA3 Kraaien JA2 2-0
Pinoké JA4 AthenA JA3 4-3
Mijdrecht JA2 Hoorn (WFHC) JA2 5-3
Alkmaar JA3 Hisalis JA1 2-8
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Hoorn (WFHC) JA2 Pinoké JA4 3-1
Hisalis JA1 Amsterdam JA3 6-0
Kraaien JA2 Mijdrecht JA2 1-1
AthenA JA3 Alkmaar JA3 3-4
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
AthenA JA3 Hisalis JA1 0-7
Pinoké JA4 Kraaien JA2 6-2
Alkmaar JA3 Hoorn (WFHC) JA2 2-3
Mijdrecht JA2 Amsterdam JA3 2-2
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Hisalis JA1 Mijdrecht JA2 10-0
Amsterdam JA3 Pinoké JA4 3-2
Hoorn (WFHC) JA2 AthenA JA3 3-0
Kraaien JA2 Alkmaar JA3 1-4
ZATERDAG 2 MAART 2019
Alkmaar JA3 Amsterdam JA3 3-3
Pinoké JA4 Mijdrecht JA2 5-8
AthenA JA3 Kraaien JA2 8-3
DONDERDAG 7 MAART 2019
Hoorn (WFHC) JA2 Hisalis JA1 0-9
ZATERDAG 9 MAART 2019
Amsterdam JA3 AthenA JA3 0-1
Mijdrecht JA2 Alkmaar JA3 2-2
Kraaien JA2 Hoorn (WFHC) JA2 1-3
Pinoké JA4 Hisalis JA1 1-10
ZATERDAG 16 MAART 2019
AthenA JA3 Mijdrecht JA2 0-4
Hoorn (WFHC) JA2 Amsterdam JA3 0-3
Alkmaar JA3 Pinoké JA4 3-2
Hisalis JA1 Kraaien JA2 19-0
ZATERDAG 23 MAART 2019
Kraaien JA2 Amsterdam JA3 2-5
AthenA JA3 Pinoké JA4 4-2
Hisalis JA1 Alkmaar JA3 4-2
Hoorn (WFHC) JA2 Mijdrecht JA2 1-3
ZATERDAG 30 MAART 2019
Alkmaar JA3 AthenA JA3 8-0
Amsterdam JA3 Hisalis JA1 1-9
Mijdrecht JA2 Kraaien JA2 3-2
Pinoké JA4 Hoorn (WFHC) JA2 4-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Hisalis JA1 AthenA JA3 15-1
Hoorn (WFHC) JA2 Alkmaar JA3 0-6
Amsterdam JA3 Mijdrecht JA2 6-1
Kraaien JA2 Pinoké JA4 1-6
ZATERDAG 13 APRIL 2019
AthenA JA3 Hoorn (WFHC) JA2 4-2
Alkmaar JA3 Kraaien JA2 8-0
Pinoké JA4 Amsterdam JA3 1-2
Mijdrecht JA2 Hisalis JA1 1-4
ZATERDAG 11 MEI 2019
Mijdrecht JA2 Pinoké JA4 6-1
Kraaien JA2 AthenA JA3 1-2
Amsterdam JA3 Alkmaar JA3 5-4
ZATERDAG 18 MEI 2019
Hisalis JA1 Pinoké JA4 9-0
Hoorn (WFHC) JA2 Kraaien JA2 5-1
AthenA JA3 Amsterdam JA3 1-4
Alkmaar JA3 Mijdrecht JA2 1-4
DONDERDAG 23 MEI 2019
Hisalis JA1 Hoorn (WFHC) JA2 11-2
ZATERDAG 25 MEI 2019
Mijdrecht JA2 AthenA JA3 4-1
Amsterdam JA3 Hoorn (WFHC) JA2 5-0
Kraaien JA2 Hisalis JA1 1-11
Pinoké JA4 Alkmaar JA3 1-2
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
18-6  Startbijeenkomst spelers selectie
18-6  Wiite rookbijeenkomst mb
18-6  informatieavond nieuwe Benjaminouders
19-6  Witte rooksessie Roos & Ryanne E-8
21-6  Witte rooksessie Jongens C
22-6  E-8tallen toernooi AthenA
23-6  E-6tallen toernooi AthenA
hele agenda

Alle Sponsoren