2-_BOF9658.jpg 8-DSCF2234.jpg 7-_LEX7026.jpg 3-_BOF9678.jpg 1-_BOF9640.jpg 4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg 9-_MGL7836.jpg 5-_MGL7312.jpg

Organisatie

Bestuur [email protected]
Katja Hoorn voorzitter [email protected]
Roel Voncken secretaris [email protected]
Marcel Zwaal penningmeester [email protected]
Gabrielle Luhrman communicatie en sponsoring [email protected]; [email protected]
Ageeth Grizell hockeyzaken [email protected]; [email protected]
Roemer ter Linden hockeyzaken [email protected]; [email protected]
Muriel Koolstra vrijwilligerszaken [email protected]
Jan-Erik Piepot accomodatie
Technische commissie Senioren [email protected]
Janiek Dam Voorzitter
Jacqueline Gerritsma penningmeester TC senioren en jeugd
Vacature penningmeester
Dunya van der Mark Veteranen dames
Mark Huntjens Selectieteams heren en dames
Rolf Nijman Veteranen heren / Trimhockey
Dana Plat Damesteams /zaalhockey
Sophie Ruedisulj Damesteams / zaalhockey
Nena Both Dames Jong teams
Vacature Heren Jong teams
Vacature Heren senioren
Dagcoordinatie Zaterdag
Coen Borren Voorzitter
Pieter Jan Van Slooten Lid
Geert Thijs Lid
Mik Rijnhart Lid
Sanne Tinga Lid
Marianne Engelsma Lid
Technische commissie Jeugd [email protected]
Ageeth Grizell voorzitter - Bestuursverantwoordelijke
Roemer ter Linden voorzitter - Bestuursverantwoordelijke
Jacqueline Gerritsma penningmeester TC jeugd en senioren
Vacature penningmeester
Albert Jan Massier Hoofd categorieleiding jeugd
Dunya van Mark Coordinator meisjes
Sabine Laudy Blokcoordinator jongste jeugd Jongens en Meisjes
Esther van Bavel Secretaris
Henna Bongers Coordinator zaalhockey jeugd
Categorieleiders Jeugd [email protected]
Albert Jan Massier Hoofd categorieleiding jeugd
Marlon Boeve Categorieleider Meisjes A
Francesca Zaat Categorieleider Meisjes A (2)
Albert Jan Massier categorieleider Meisjes B 1e jaar
Albert Jan Massier Categorieleider Meisjes C 2e jaar
Debra Al-van Velzen Categorieleider C 1e jaar
Debra Al-van Velzen Categorieleider D 2e jaar
Zaan Olivier Categorieleider Meisjes D 1e jaar
Snejana Stambolova Categorieleider Meisjes E 2e jaar
Ryanne Becking Categorieleider Meisjes E 1e jaar
Sabine Odink-Roukema Categorieleider Meisjes F
Janine Schuiling Categorieleider Benjamins Jongens en Meisjes
Peter Neyssen Categorieleider Jongens A
Karin Hallebeek Categorieleider Jongens B 1,2,3
Freek Wevers Categorieleider Jongens B 4,5
Micha Hoofien Categorieleider Jongens C 2e jaar
Marnix van der Kleij Categorieleider Jongens C 1e jaar
Edwin Offringa Categorieleider Jongens D 2e jaar
Willem van den Broek Categorieleider Jongens D 1e jaar
Jurren Baars Categorieleider Jongens E 2e jaar
Roos Koolhof Categorieleider Jongens E 1e jaar
Sabina Gazic-Smit Categorieleider Jongens F
Anthony Zanelli Coordinator Keepers
Zaalhockeycommissie [email protected]
Henna Bongers Voorzitter
Arbitrage [email protected]
Sjoerd Gerbrandy Voorzitter
Pieter Hamaker Lid
Peter Neyssen Lid, planning jeugd
Jasper van der Eerden Lid, planning senioren
Wedstrijdsecretariaat
Suzanne Kieft wedstrijdsecretariaat senioren [email protected]
Charles Dams wedstrijdsecretariaat jeugd [email protected]
Peter Neyssen wedstrijdsecretariaat zaal [email protected]
Materiaalcommisie [email protected]
Niels den Haan Voorzitter [email protected]
Barbara Heemskerk
Bas Voeten
Johan Krijgsman
Kantina [email protected]
Bart van Asten Voorzitter, communicatie [email protected]
Paul Smits Evenementen ondersteuning [email protected]
René van Keulen Penningmeester
Meike Leuring Barista´s
Martijn van Puffelen Inkoop
Vacature 1 Inkoop
Vacature 2 Techniek
Vacature 3 Barcoorinatoren en barista´s
Sportiviteit en respect [email protected]
Sjoerd Gerbrandy Voorzitter
Barend Santen Lid
Martine Kuyper Lid
Jasper Molkenboer Lid
Vertrouwenscontactpersonen
Heleen Kuijten Vertrouwenscontactpersoon
Fieke Wellink Vertrouwenscontactpersoon
Ledenadministratie [email protected]
Herbert Hauer Voorzitter
Frank van Nus Lid
Ilse Stofmeel Lid
Contributiebeheer [email protected]
Chantal van Oers Voorzitter
Coosje Kouwenhoven Lid
vacature Lid
Evenementen [email protected]
Katja Hoorn Voorzitter/ Bestuursverantwoordelijke
Feestcommissie
Aad Kruiswijk
Rob Schonk
Rinke Hilbrandie
Vrijwilligerscommissie [email protected]
Muriel Koolstra Voorzitter / Bestuursverantwoordelijke
Arnold Jensema Lid
Belinda van der Lingen Lid
Vacature Lid
Vacature Lid
Communicatiecommissie [email protected]
Gabrielle Luhrman Voorzitter / Bestuursverantwoordelijke [email protected]
Vacature Mailchimp specialist
Wil van den Bongaardt Redacteur nieuwsbrief [email protected]
Kitty Dekkers Webmaster [email protected]
Robert Jan Voortman Webmaster [email protected]
Emily de Vogel Webmaster [email protected]
Vacature Redacteur Social Media
Sponsorcommissie [email protected]
Markus Leineweber Voorzitter/vacature
Bas Reimink Lid
Bo Bentinck Lid
Sanne Tolsma Lid
Gabrielle Luhrman Bestuursverantwoordelijke
Kascontrolecommissie
Tobias Kutzewski Lid
Erik Rammeloo Lid
Carel van Spanje Lid
AthenA Social Club
Katja Hoorn Voorzitter/ Bestuursverantwoordelijke
Erik van der Burgh
Johan Wakkie
Tessa Blom
Het Orakel
Christian Spekreijse Voorzitter
Medische commissie
Muriel Koolstra Bestuursverantwoordelijke
Ella Baars Hoekstra
Vacature
Vacature
Vacature
Accomodatie beheer
Jan Erik Piepot Bestuursverantwoordelijke
Bouwcommissie
Rik van Dolderen Voorzitter
Aad Kruiswijk Lid
Coen Borren Lid
Mik Rijnhart Lid
Veldcommissie
Johan Andelou Voorzitter
Vacature
Vacature
Kluscommissie
Jan Erik Piepot Bestuursverantwoordelijke
Aad Kruiswijk
Rob Schonk
Tobias
Johan Andelou
Lex
Marcel
Rico
Bert
Johan van M
Leon Teunnissen
Coen Borren
Rik van Dolderen
 
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
26-8  Start trainingen Jeugd alle overige team
26-8  Witte Rook Jongens A
27-8  Startbijeenkomst JJ trainers
28-8  ABNAMRO CUP
29-8  ABNAMRO CUP
30-8  Witte Rook E-6 tallen incl BBQ
31-8  Oefentoernooi voor de F-jeugd
hele agenda

Alle Sponsoren