9-_MGL7836.jpg 2-_BOF9658.jpg 8-DSCF2234.jpg 1-_BOF9640.jpg 6-_MGL1174.jpg 3-_BOF9678.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg 5-_MGL7312.jpg

Organisatie

Bestuur - Mail
Katja Hoorn Voorzitter  mail
Roel Voncken Secretaris  mail
Marcel Zwaal Penningmeester  mail
Gabrielle Luhrman Communicatie  mail
Jan-Erik Piepot Accomodatie
Muriel Koolstra Vrijwilligers  mail
Roemer ter Linden Bestuursverantwoordelijke  mail
Ageeth Grizell Bestuursverantwoordelijke  mail
Competitie
Sjoerd Gerbrandy Arbitragezaken - Voorzitter
Pieter Hamaker Arbitragezaken jeugd - Lid
Peter Neyssen Arbitragezaken jeugd - Lid
Jasper van der Eerden Arbitragezaken senioren - Lid  mail
Coen Borren Dagcoördinatie - Voorzitter  mail
Pieter Jan Van Slooten Dagcoördinatie - Lid  mail
Geert Thijs Dagcoördinatie - Lid  mail
Mik Rijnhart Dagcoördinatie - Lid  mail
Sanne Tinga Dagcoördinatie - Lid  mail
Sjoerd Gerbrandy Sportiviteit en Respect - Voorzitter  mail
Fieke Wellink Sportiviteit en Respect - Vertrouwenspersoon  mail
Heleen Kuijten Sportiviteit en Respect - Vertrouwenspersoon  mail
Barend Santen Sportiviteit en Respect - Lid  mail
Lucas van Gent Sportiviteit en Respect - Lid  mail
Martine Kuyper Sportiviteit en Respect - Lid  mail
Charles Dams Wedstrijdsecretariaat Jeugd - Wedstrijdsecretaris  mail
Suzanne Kieft Wedstrijdsecretariaat senioren - Wedstrijdsecretaris  mail
Peter Neyssen Wedstrijdsecretariaat zaal - Jeugd / Senioren  mail
Technische zaken
Daphna Scholte Jeugd - Categorieleider Meisjes A
AlbertJan Massier Jeugd - Categorieleider Meisjes B  mail
Mark Huntjens Jeugd - Categorieleider Meisjes C  mail
Zaan Olivier Jeugd - Categorieleider Meisjes D 2e jrs.  mail
Snejana Stambolova Jeugd - Categorieleider Meisjes D 1e jrs.  mail
Ryanne Becking Jeugd - Categorieleider Meisjes E 2e jrs.  mail
Maud Uilenreef Jeugd - Categorieleider Meisjes E 1e jrs.  mail
Janine Schuiling Jeugd - Categorieleider Meisjes F  mail
Peter Neyssen Jeugd - Categorieleider Jongens A
Karin Hallebeek Jeugd - Categorieleider Jongens B1, B2  mail
Freek Wevers Jeugd - Categorieleider Jongens B 4,5
Arnold Jensema Jeugd - Categorieleider Jongens C 2e jaars
Edwin Offringa Jeugd - Categorieleider Jongens C 1e jaars  mail
Willem van den Broek Jeugd - Categorieleider Jongens D 2e jaars  mail
Jurren Baars Jeugd - Categorieleider Jongens D 1e jaars  mail
Roos Koolhof Jeugd - Categorieleider Jongens E 2e jaars  mail
Sabina Gazic-Smit Jeugd - Categorieleider Jongens E 1e jaars  mail
Annemiek de Jong Jeugd - Categorieleider Jongens F  mail
Bess Blomjous Jeugd - Categorieleider Benjamins  mail
Jacqueline Gerritsma Jeugd - Coördinator Keepers  mail
Tom de Bruijn Jeugd - Technisch Hart - Hoofd Jeugdopleiding AthenA  mail
Martijn Taminiau Jeugd - Technisch Hart - Coördinator Jeugdtrainingen  mail
Renee van Aalderen Jeugd - Technisch Hart - Hoofdtrainer Benjamins  mail
Technische commissie senioren - Mail
Janiek Dam Voorzitter, Veteranen Dames
Rosa Moerbeek Damesteams, Zaalhockey
Dana Plat Damesteams, Zaalhockey
Mark Huntjens Herenteams, Selectieteams Heren, Selectieteams Dames
Rolf Nijman Veteranen Heren, Trimhockey
Nena Both Dames Jong teams
Ledenadministratie - Mail
Herbert Hauer Ledenbeheer - Voorzitter
Ilse Stofmeel Ledenbeheer - Lid
Frank van Nus Ledenbeheer - Lid
Medische commissie
Muriel Koolstra Voorzitter  mail
Accommodatiebeheer
Rik van Dolderen Bouwcommissie - Voorzitter  mail
Aad Kruiswijk Bouwcommissie - Lid  mail
Niels den Haan Materiaalbeheer - Voorzitter  mail
Johan Andeloe Materiaalbeheer - Lid  mail
Barbara Heemskerk Materiaalbeheer - Lid  mail
Evenementen commissie - Mail
Bart van Asten Voorzitter  mail
Jitske Naberman Communicatie  mail
Aad Kruiswijk Creative/VJ  mail
Rob Schonk Coördinator eventeams/DJ  mail
Heleen Manschot Coördinator eventteams  mail
Jochem de Roos Coördinator eventteams
AthenA Social Club
Katja Hoorn Voorzitter
Communicatie - Mail
Gabrielle Luhrman Communicatie - Voorzitter  mail
Wil van den Bongaardt Communicatie - Lid  mail
Emily de Vogel Communicatie - Lid  mail
Robert Jan Voortman Communicatie - Lid  mail
Kitty Dekkers Website - Webmaster  mail
Contributiebeheer - Mail
Chantal van Oers Voorzitter  mail
Het Orakel
Christian Spekreijse Voorzitter
KantinA - Mail
Bart van Asten KantinA commissie - Voorzitter
Patou Beckers KantinA commissie - planning
Meike Leurink KantinA commissie - Coördinator barista&apos's
Aldwin Veenstra KantinA commissie - hygiëne
Paul Smits KantinA commissie - evenementen
Kas controle commissie
Erik Rammeloo Lid  mail
Carel van Spanje Lid  mail
Tobias Kutzewski Voorzitter  mail
Sponsorcommissie - Mail
Markus Leineweber Voorzitter  mail
Bas Reimink Lid
Gabrielle Luhrman Bestuursverantwoordelijke  mail
Technische commissie jeugd - Mail
AlbertJan Massier Voorzitter
AlbertJan Massier Categorieleiding Meisjes
Sabine Laudy Categorieleiding Jongens
Jacqueline Gerritsma Penningmeester
Ageeth Grizell Bestuursverantwoordelijke
Roemer ter Linden Bestuursverantwoordelijke
Dunya van der Mark Coördinator Jongste Jeugd
Henna Bongers Zaalhockey
Esther van Bavel Secretaris
Vrijwilligerscommissie - Mail
Muriel Koolstra Voorzitter  mail
Belinda van der Lingen Lid  mail
Arnold Jensema Lid  mail
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
20-9  AthenA at Night Toernooi (senioren & vet
22-9  Lunch Dames 1 & Heren 1
24-9  Scheidsrechtersexamen
28-9  CS+ praktijkmiddag
29-9  Lunch Dames 1
1-10  Spelregelavond Jongste Jeugd
2-10  Scheidsrechtersexamen
hele agenda

Alle Sponsoren