3-_BOF9678.jpg 8-DSCF2234.jpg 7-_LEX7026.jpg 9-_MGL7836.jpg 6-_MGL1174.jpg 1-_BOF9640.jpg 2-_BOF9658.jpg 4-_MGL7434.jpg 5-_MGL7312.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Organisatie

Bestuur - Mail
Katja Hoorn Voorzitter  mail
Marcel Zwaal Penningmeester  mail
Muriel Koolstra Vrijwilligers  mail
Roemer ter Linden Hockey
Jan-Erik Piepot Accomodatie  mail
Roel Voncken Secretaris  mail
Gabrielle Luhrman Communicatie
Ageeth Grizell Hockey  mail
Wedstrijdsecretariaat
Suzanne Kieft Senioren  mail
Charles Dams Jeugd  mail
Peter Neyssen Zaalhockey  mail
Contributiebeheer - Mail
Chantal van Oers Voorzitter
Ledenadministratie - Mail
Herbert Hauer Voorzitter
Ilse Stofmeel Ledenbeheer Lid
Frank van Nus Ledenbeheer Lid
Competitie - Mail
Sjoerd Gerbrandy Arbitragezaken jeugd Voorzitter
Pieter Hamaker Arbitragezaken jeugd Lid
Peter Neyssen Arbitragezaken jeugd Lid
Jasper van der Eerden Arbitragezaken senioren Lid  mail
Technische commissie senioren - Mail
Janiek Dam Voorzitter, Veteranen Dames
Rosa Moerbeek Damesteams, Zaalhockey
Dana Plat Damesteams, Zaalhockey
Mark Huntjens Herenteams, Selectieteams Heren, Selectieteams Dames
Nena Both Dames Jong teams
Rolf Nijman Trimhockey
Technische commissie jeugd - Mail
AlbertJan Massier Voorzitter
AlbertJan Massier Categorieleiding Meisjes
Sabine Laudy Categorieleiding Jongens
Jacqueline Gerritsma Penningmeester
Ageeth Grizell Bestuursverantwoordelijke
Roemer ter Linden Bestuursverantwoordelijke
Dunya van der Mark Coördinator Jongste Jeugd
Henna Bongers Zaalhockey
Esther van Bavel Secretaris
Technische zaken
Daphna Scholte Jeugd Categorieleider Meisjes A  mail
AlbertJan Massier Jeugd Categorieleider Meisjes B  mail
Mark Huntjens Jeugd Categorieleider Meisjes C  mail
Zaan Olivier Jeugd Categorieleider Meisjes D 2e jrs.  mail
Snejana Stambolova Jeugd Categorieleider Meisjes D 1e jrs.  mail
Ryanne Becking Jeugd Categorieleider Meisjes E 2e jrs.  mail
Maud Uilenreef Jeugd Categorieleider Meisjes E 1e jrs.  mail
Janine Schuiling Jeugd Categorieleider Meisjes F  mail
Sabine Laudy Jeugd Categorieleider Jongens A  mail
Karin Hallebeek Jeugd Categorieleider Jongens B1, B2  mail
Freek Wevers Jeugd Categorieleider Jongens B 3,4,5  mail
Arnold Jensema Jeugd Categorieleider Jongens C 2e jaars  mail
Edwin Offringa Jeugd Categorieleider Jongens C 1e jaars  mail
Willem van den Broek Jeugd Categorieleider Jongens D 2e jaars  mail
Jurren Baars Jeugd Categorieleider Jongens D 1e jaars  mail
Roos Koolhof Jeugd Categorieleider Jongens E 2e jaars  mail
Sabina Gazic-Smit Jeugd Categorieleider Jongens E 1e jaars  mail
Annemiek de Jong Jeugd Categorieleider Jongens F  mail
Bess Blomjous Jeugd Categorieleider Benjamins  mail
Jacqueline Gerritsma Jeugd Coördinator Keepers  mail
Tom de Bruijn Jeugd Technisch Hart Hoofd Jeugdopleiding AthenA  mail
Renee van Aalderen Jeugd Technisch Hart Hoofdtrainer Benjamins  mail
Martijn Taminiau Jeugd Technisch Hart Trainingscoordinator  mail
KantinA - Mail
Bart van Asten KantinA commissie Voorzitter
Martijn van der Krogt KantinA commissie Penningmeester
Patou Beckers KantinA commissie planning
Meike Leurink KantinA commissie Coördinator barista&apos's
Max Weijers KantinA commissie facilities en techniek
Aldwin Veenstra KantinA commissie hygiëne
Paul Smits KantinA commissie evenementen
Accommodatiebeheer
Rik van Dolderen Bouwcommissie Voorzitter
Jan-Erik Piepot Bouwcommissie Bestuursverantwoordelijke  mail
Aad Kruiswijk Bouwcommissie Lid
Coen Borren Bouwcommissie Lid
Mik Rijnhart Bouwcommissie Lid
Coen Borren Dagcoördinatie Voorzitter  mail
Pieter Jan Van Slooten Dagcoördinatie Lid
Geert Thijs Dagcoördinatie Lid
Mik Rijnhart Dagcoördinatie Lid
Sanne Tinga Dagcoördinatie Lid
Marianna Engelsma Dagcoördinatie Lid
Barbara Heemskerk Materiaalbeheer Lid  mail
Bas Voeten Materiaalbeheer Lid
Niels den Haan Materiaalbeheer Voorzitter  mail
Johan Andeloe Veldbeheer Lid  mail
Evenementen commissie - Mail
Bart van Asten Voorzitter
Martijn van der Krogt Penningmeester
Jitske Naberman Communicatie
Rob Schonk Coördinator eventeams/DJ
Aad Kruiswijk Creative/VJ
Sunita Konings Coördinator eventteams
Heleen Manschot Coördinator eventteams
Jochem de Roos Coördinator eventteams
Medische commissie
Muriel Koolstra Bestuursverantwoordelijke  mail
Sportiviteit en Respect - Mail
Sjoerd Gerbrandy Voorzitter
Barend Santen Lid
Jasper Molkenboer Lid
Martine Kuyper Lid
Heleen Kuijten Vertrouwenspersoon  mail
Fieke Wellink Vertrouwenspersoon  mail
Vrijwilligerscommissie - Mail
Muriel Koolstra Bestuursverantwoordelijke
Arnold Jensema Lid
Sponsorcommissie - Mail
Gabrielle Luhrman Bestuursverantwoordelijke
Markus Leineweber Voorzitter
Bas Reimink Lid
Sanne Tolsma Lid
Bonny Bentinck Lid
Communicatie - Mail
Gabrielle Luhrman Voorzitter
Wil van den Bongaardt Communicatie Lid
Emily de Vogel Communicatie Lid
Robert Jan Voortman Communicatie Lid
Kitty Dekkers Website Webmaster  mail
AthenA Social Club
Tessa Blom Lid
Kas controle commissie
Tobias Kutzewski Voorzitter
Carel van Spanje Lid  mail
Erik Rammeloo Lid  mail
Agenda
21-11  zaalinformatieavond ABC & Senioren
22-11  zaalinformatieavond E8 & D
24-11  THÉ DANSANT - KERSTTD - POWERED BY H8
25-11  Algemene ledenvergadering
26-11  Scheidsrechtersexamen
28-11  Scheidsrechtersexamen
29-11  Clubscheidsrechters briefing zaal
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren