7-_LEX7026.jpg 2-_BOF9658.jpg 5-_MGL7312.jpg 4-_MGL7434.jpg 1-_BOF9640.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Organisatie

Bestuur - Mail
Katja Hoorn Voorzitter  mail
Olivier Molenkamp Secretaris  mail
Nils Kostense Penningmeester  mail
Bart van Asten Bestuurder Hockey  mail
Bart van Asten Bestuurder Exploitatie  mail
Commissies
Charlotte Moerman Communicatie Commissie  mail
Charlotte Moerman Communicatie Info  mail
Veronique Berg Rodenberg Evementen Commissie  mail
Niels Verfaille ICT Commissie  mail
Niels Verfaille ICT Support  mail
Kitty Dekkers ICT Webmaster  mail
Joyce Mulder Lost and found Commissie  mail
Tom Decates Medische Commissie  mail
Dafne van den Boom Vrijwilligers Commissie  mail
Leden & Contributie
Alexander van Schie Contributie Commissie  mail
Herbert Hauer Ledenadministratie  mail
Hockey - Trainingen
Suzanne Kieft Trainingen  mail
Hockey - Hockey Organisatie
Suzanne Kieft Manager Hockey Organisatie  mail
Hockey - Hockey Bureau
Suzanne Kieft Hockeybureau  mail
Hockey - Hockey Board
Maarten Janssen Hockey Adviesraad  mail
Hockey - Jongste Jeugd Commissie
Dunya van der Mark Coördinator  mail
Sabine Clemens Categorieleider Benjamins  mail
Koen Advokaat Categorieleider Meisjes O8 - F  mail
Jurgen Schouten Categorieleider Meisjes O9 - E6  mail
Catherine van Campen Categorieleider Meisjes O10 - E8  mail
Maud Uilenreef Categorieleider Meisjes O12 - D  mail
Lucie de Nooij Categorieleider Jongens O8 - F  mail
Wytse Huidekoper Categorieleider Jongens O9 - E6  mail
Thomas van der Weijden Categorieleider Jongens O10 - E8  mail
Maarten Reuser Categorieleider Jongens O12 - D  mail
Hockey - Junioren Commissie
Edwin Offringa Coördinator  mail
Ryanne Becking Categorieleider Meisjes O14 - C  mail
Zaan Olivier Categorieleider Meisjes O16 - B  mail
Mark Huntjens Categorieleider Meiden O18 - A  mail
Jurren Baars Categorieleider Jongens O14 - C  mail
Joyce Mulder Categorieleider Jongens O14 - C  mail
Willem van den Broek Categorieleider Jongens O16 - B  mail
Arnold Jensema Categorieleider Jongens O18 - A  mail
Hockey - Senioren Commissie
Jurjen van Rees Coördinator  mail
Rosa ter Braak Categorieleider Dames O25 (Jong teams)  mail
Catelijne Schoots Categorieleider Dames Regulier  mail
Lex Banning Categorieleider Dames Veteranen  mail
Jurjen van Rees Categorieleider Heren O25 (Jong Teams)  mail
Jurjen van Rees Categorieleider Heren Regulier  mail
Lex Banning Categorieleider Heren Veteranen  mail
Marco de Vries Trimhockey  mail
Rosa ter Braak Categorieleider Studenten  mail
Hockey - Keepers commissie
Job Brenkman Coördinator Keepers  mail
Hockey - Arbitrage Commissie
Jan Willem Vlug Arbitrage  mail
Hockey - Wedstrijd Commissie
Suzanne Kieft Wedstrijdsecretariaat Algemeen  mail
Charles Dams Wedstrijdsecretaris Jeugd  mail
Kees Jan Kortenhoeven Wedstrijdsecretaris Senioren  mail
Nienke de Jonge Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF)  mail
Hockey - Dagcoördinatie Commissie
Marianna Engelsma Zaterdag Dagcoördinator  mail
Hockey - Zaal Commissie
Henna Bongers Zaal Commissaris  mail
Technisch Hart & Trainers
Renee van Aalderen Atheense School  mail
Gabrielle Luhrman Dames & Heren 1 Manager Dames 1  mail
Marloes van Meeteren Dames & Heren 1 Coach Dames 1  mail
Karin Hallebeek Dames & Heren 1 Manager Heren 1  mail
Jorik Smit Dames & Heren 1 Coach Heren 1  mail
Tom de Bruijn Dames & Heren 1 Coach Heren 1  mail
Barbara Heemskerk Materiaal Commissie  mail
Renee van Aalderen TH - Jeugd Coördinator - Jongste Jeugd  mail
Evert Stobbe TH - Jeugd Coördinator - Breedte  mail
Evert Stobbe TH - Jeugd Coördinator - Selectie  mail
Marloes van Meeteren Top Hockey Coördinator  mail
KantinA
Martijn van der Krogt Commissie  mail
Marco Gaus Coördinator Events  mail
Lan may Khoe Planning  mail
Patou Beckers Bardienst  mail
Marco Gaus Coördinator Inkoop  mail
Accommodatie
Max Weijers Voorzitter  mail
Max Weijers Commissie  mail
Rik van Dolderen Bouw Commissie  mail
Coen Borren Stichting Acropolis Voorzitter  mail
Bob Post Stichting Acropolis Finance  mail
Lisette Arends Velden Commissie  mail
Finance
Jacqueline Gerritsma Hockey  mail
Marco Gaus KantinA  mail
Tobias Kutzewski Kas Commissie  mail
Tessa Blom AthenA Social Club  mail
Jiske van der Kroon Sponsor Commissie  mail
HRM
Sabine Laudy Commissie  mail
Sportiviteit, Respect & Tucht
Sjoerd Gerbrandy Tucht  mail
Sjoerd Gerbrandy Sportiviteit & Respect  mail
Vertrouwens personen
Pieter Ruijssenaars HC Athena  mail
Vertrouwenspersonen Athena
Agenda
10-10  Scheidsrechters Examen
11-10  Scheidsrechters Examen
11-10  HO1 - voorbereiding
16-10  Bondscompetitie + inhaalwedstrijden
18-10  KNHB District Noord-Holland
23-10  Inhaalwedstrijden
29-10  Informatie Bijeenkomst Hockey Organisati
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren