3-_BOF9678.jpg 2-_BOF9658.jpg 1-_BOF9640.jpg 8-DSCF2234.jpg 9-_MGL7836.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg 6-_MGL1174.jpg 5-_MGL7312.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Trainingsschema

Dit schema loopt van 28-10-2019 t/m 29-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens D1 Britt Haan
Jort Bakker
V3
16:00 - 17:15 Meisjes D1 Zara de Booij
Emma Jongen
Stijn van de Sande
V3
16:30 - 17:45 Meisjes D6 Lieve Leering
Marijn Glastra
V1 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D4 Skip Bakker
Zino Rameckers
V2 - AB
16:45 - 18:00 Jongens D6 Isa Boot
Rosemijn Hakker
V2 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D7 Justine von Balluseck
Marit van Koningsveld
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Stijn van de Sande V6 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Frank Rinckes
Tessel van Slooten
V6 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C3 Nena Both V4 - CD
17:15 - 18:45 Jongens C1 Olivier Smeets
Sam de Bruijn
V3 - AB
17:15 - 18:45 Jongens C2 Bram van Dijk
Sander Groenteman
Alexander Ties Bakker
V3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens C4 Britt Haan V4 - AB
17:45 - 19:15 Meisjes A1 Bram Schoufour
Jan Willem Vlug
V1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C3 Roeland von Balluseck
Bram Schreurs
V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes A4 Renee van Aalderen V2 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Lot Wijlhuizen V1 - CD
18:15 - 19:30 Meisjes B6 Nena Both V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jerome Mies
Roemer ter Linden
V6 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Jeffrey Smits
Emma Jongen
V6 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Twan van den Berg
Stijn van de Sande
V3 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B2 Anke Telkamp
Jarmo van Kampen
V3 - CD
19:00 - 20:15 Jongens B4 Sam de Bruijn V4 - AB
19:15 - 20:30 Jongens A3 Britt Haan V1
19:15 - 20:30 Jongens A4 Olivier Smeets
Bram van Dijk
V1
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Renee van Aalderen V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Johan Andeloe V2 - AB
19:30 - 20:45 Meisjes A5 Nena Both V4 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Gijs Blauwhof V6 - AB
20:00 - 21:30 Jongens A2 Martijn Groeneveld V6 - CD
20:15 - 21:30 Dames 06 Jeffrey Smits V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 03 Peter den Hartog V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Trim Mark Ackermans
Jerome Mies
V1
20:30 - 22:00 Heren Jong 1 Petra Dolleman V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren Trim V1
20:30 - 22:00 Studenten-trim Sam de Bruijn
Dries Nijman
V2
20:45 - 22:00 UP UP GO Trainingsgroep V4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:30 Jongens D2 Olivier Smeets
Christopher Thomas
V3 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D2 Emma Schuurman
Maud Gerbrandy
V3 - AB
16:30 - 17:30 Keepertraining Trainingsgroep V5 keepers jd1, jd2, jd3 en wisselkeepers
17:00 - 18:00 Thema training MA1, MB1, MB2, MA2 Trainingsgroep V6 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes C5 Lola Morahan
Vera Wensing
Renee van Aalderen
V2 - CD
17:00 - 18:15 Meisjes C6 Marit van Koningsveld
Renee van Aalderen
Babette van Hoeflaken
V2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes C7 Rijntje van den Berg
Zara de Booij
V1 - AB
17:30 - 18:30 Keepertraining Trainingsgroep V5 keepers jc1, jc2, jc3, jc4 en wisselkeepers
17:30 - 18:45 Meisjes A4 Mees Leering V3 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes B7 Christopher Thomas V3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C3 Fleur Gangelhof
Suzanne Tijburg
V6 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B5 Olivier Smeets V1 - CD
18:00 - 19:00 Thema training jc1, mc1, jc2, mc2 Trainingsgroep V6 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A6 Rochelle Griemink V2 - AB
18:45 - 20:15 Dames 10 V6 - CD
18:45 - 20:00 Jongens B3 Geert Jan Groeneveld V4 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A2 Marleen van Heemstra
Mees Leering
V3 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Christopher Thomas V3 - CD
19:00 - 22:00 Keepertraining Trainingsgroep V5
19:00 - 20:00 Thema training ja1, jb1, JB2, JA2 Trainingsgroep V6 - AB
19:15 - 20:45 Dames 08 Bas Becker V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 05 Jette Bunders V1 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong 2 Boris Vergeer
Stef Kraaij
V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong 4 V2 - CD trainer van Heren 7
20:00 - 21:30 Dames 16 V4 - CD
20:15 - 21:45 Dames 12 Christopher Thomas V4 - AB
20:30 - 22:30 Dames 01 Bas Bröring
Jeroen de Nooijer
V3
20:30 - 22:30 Heren 01 Jorik Smit
Tom de Bruijn
V6
20:45 - 22:15 Dames 14 Kik Eveleens V1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 07 Olivier Smeets V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 03 V2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 09 Bastiaan Loopstra
Freek Ramp
V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:45 Jongens 8E1 Marco Bakker V6
14:30 - 15:45 Jongens 8E2 Tessa Blom V6
14:30 - 15:45 Jongens 8E3 Sander Panhuysen V6
14:30 - 15:45 Jongens 8E4 V6
14:30 - 15:45 Jongens E1 V1 - CD
14:30 - 15:45 Jongens E2 V1 - CD
14:30 - 15:45 Jongens E3 V1 - CD
14:30 - 15:45 Jongens F4 V4 - AB
14:30 - 15:45 Jongens F5 V4 - AB
14:30 - 15:45 Jongens F6 Peter den Hartog V4 - AB
14:30 - 15:45 Meisjes 8E1 Renee van Aalderen V3
14:30 - 15:45 Meisjes 8E2 Stijn van de Sande V3
14:30 - 15:45 Meisjes 8E3 Christopher Thomas V3
14:30 - 15:45 Meisjes 8E4 V3
14:30 - 15:45 Meisjes E1 Nena Both V1 - AB
14:30 - 15:45 Meisjes E2 V1 - AB
14:30 - 15:45 Meisjes F4 V4 - CD
14:30 - 15:45 Meisjes F5 V4 - CD
14:30 - 15:45 Meisjes F6 V4 - CD
16:00 - 17:15 Jongens D5 Sander Panhuysen
Fleur Gangelhof
V2
16:00 - 17:15 Jongens D6 Renee van Aalderen V3
16:00 - 17:15 Jongens E4 V1 - CD
16:00 - 17:15 Jongens E5 V1 - CD
16:00 - 17:15 Jongens F1 V4 - AB
16:00 - 17:15 Jongens F2 V4 - AB
16:00 - 17:15 Jongens F3 Peter den Hartog V4 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes D5 Kick Duurland V2
16:00 - 17:15 Meisjes D6 Katinka Koselka
Stijn van de Sande
V3
16:00 - 17:15 Meisjes D7 Anke Telkamp V3
16:00 - 17:15 Meisjes E3 Nena Both V1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes E4 V1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes E5 V1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes F1 V4 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes F2 V4 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes F3 V4 - CD
16:15 - 21:45 Keepertraining Trainingsgroep V7
16:45 - 17:45 Thema training jc1, mc1, jc2, mc2 Trainingsgroep V6 - AB
17:15 - 18:30 Jongens C4 Christopher Thomas V6 - CD
17:15 - 18:30 Jongens C5 Nena Both V1 - AB
17:15 - 18:30 Jongens C6 Anke Telkamp V1 - CD
17:15 - 18:30 Jongens D3 Sander Panhuysen
Fleur Gangelhof
V2
17:15 - 18:30 Jongens D4 Katinka Koselka V3
17:15 - 18:30 Meisjes D3 V2
17:15 - 18:30 Meisjes D4 Renee van Aalderen
Tanya Raj
V3
17:45 - 18:45 Thema training ja1, jb1, JB2, JA2 Trainingsgroep V6 - AB
18:30 - 19:45 Dames Jong 3 Olivier Smeets V2 - CD
18:30 - 19:45 Dames Jong 6 Erik Nijsse V2 - AB
18:30 - 19:45 Jongens A2 Christian Schlösser V3 - CD
18:30 - 19:45 Jongens A3 V3 - AB
18:30 - 19:45 Jongens A4 Christopher Thomas V6 - CD
18:30 - 19:45 Jongens B4 Rogier Noomen V1 - AB
18:30 - 19:45 Jongens B5 Tarik Yousif V1 - CD
18:45 - 19:45 Thema training MA1, MB1, MB2, MA2 Trainingsgroep V6 - AB
19:45 - 21:15 Dames 04 Mees Kuiper V3 - CD
19:45 - 21:15 Dames 09 Christian Schlösser V2 - AB
19:45 - 21:15 Dames 13 V4 - CD heren 1
19:45 - 21:15 Dames 15 Boris Vergeer
Stef Kraaij
V4 - AB
19:45 - 21:15 Dames 45A Britt Haan V1
19:45 - 21:15 Dames 45B V1
19:45 - 21:15 Dames A V6 - AB
19:45 - 21:15 Dames B V1
19:45 - 21:15 Dames C V1
19:45 - 21:15 Dames Jong 5 Olivier Smeets V2 - CD
19:45 - 21:15 Heren 07 Erik Nijsse V3 - AB
19:45 - 21:15 Heren A V6 - CD
21:15 - 22:45 gereserveerd Trainingsgroep V4 Inhaalwedstrijden
21:15 - 22:45 Dames Jong 1 Petra Dolleman V1 - CD
21:15 - 22:45 Heren 02 V3 - CD
21:15 - 22:45 Heren 05 V3 - AB
21:15 - 22:45 Heren 06 V1 - AB
21:15 - 22:45 Heren B Martin Wink V6 - CD
21:15 - 22:45 Heren C V6 - AB
21:15 - 22:45 Heren D Britt Haan V6 - AB
21:15 - 22:45 Heren E V2 - CD
21:15 - 22:45 Heren F V2 - CD
21:15 - 22:45 Heren Jong 2 Christian Schlösser V2 - AB
21:15 - 22:45 Heren LA V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Meisjes D1 Zara de Booij
Emma Jongen
V6 - AB
17:00 - 18:15 Jongens B3 Anke Telkamp V2 - AB
17:00 - 18:15 Meisjes B3 Mees Leering V2 - CD
17:15 - 18:30 Jongens D1 Britt Haan
Jort Bakker
V6 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes A5 Christopher Thomas
Fee Janssen
V1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes A6 Christopher Thomas
Juliette de Waal
V1 - CD
17:15 - 18:30 Meisjes C2 Frank Rinckes
Tessel van Slooten
V1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Olivier Smeets
Sam de Bruijn
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Stijn van de Sande
Twan van den Berg
V3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Emma Schuurman
Maud Gerbrandy
V4 - AB
17:45 - 19:00 Jongens C2 Sander Groenteman
Bram van Dijk
V6 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes C5 Lot Wijlhuizen V4 - CD
18:15 - 19:30 Jongens B2 Anke Telkamp
Jarmo van Kampen
V2 - AB
18:15 - 19:30 Meisjes A2 Marleen van Heemstra
Mees Leering
V2 - CD
18:30 - 19:45 Jongens C3 Britt Haan V1 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes B2 Jeffrey Smits
Emma Jongen
V1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B4 Johan Andeloe
Sam de Bruijn
V4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Christopher Thomas
Gijs Blauwhof
V6 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Twan van den Berg
Martijn Taminiau
V6 - AB
19:00 - 20:15 Jongens C6 Bart van der Burg V4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Bram Schoufour
Jan Willem Vlug
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jerome Mies
Roemer ter Linden
V3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 02 Tijs van Wijk V2 - AB
19:30 - 21:00 Dames 11 Jaime Karremann V2 - CD
19:45 - 21:15 Dames 03 Peter den Hartog V1 - AB
19:45 - 21:15 Dames 06 Jeffrey Smits V1 - CD
20:00 - 20:30 Dames 01 V5 Corners
20:00 - 21:30 Heren Jong 3 Johan Andeloe V4 - AB
20:30 - 22:30 Dames 01 Bas Bröring
Jeroen de Nooijer
V3
20:30 - 21:45 Dames 17 Jan Willem Vlug V4 - CD
20:30 - 22:30 Heren 01 Jorik Smit
Thomas Vetter
V6
21:00 - 22:30 Heren 03 V2 - AB
21:00 - 22:30 Heren Jong 1 Petra Dolleman V2 - CD
21:15 - 22:45 Heren 04 V1 - CD
21:15 - 22:45 Heren 08 Jurjen van Rees V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Jongens 8E1 Jip Boot
Sabine Mosman
V2
16:15 - 17:15 Jongens 8E3 Femke Neuvel
Minne van Leeuwen
V2
16:15 - 17:30 Jongens D3 Dries Nijman
Tijn Zwager
V3 - AB
16:15 - 17:15 Jongens F1 V1 - BC
16:15 - 17:15 Jongens F2 V1 - BC
16:15 - 17:15 Jongens F3 V1 - D
16:15 - 17:15 Jongens F4 V1 - D
16:15 - 17:15 Jongens F5 V1 - D
16:15 - 17:15 Jongens F6 Isis Nelissen V1 - D
16:15 - 17:15 Meisjes 8E2 V2
16:15 - 17:15 Meisjes 8E4 Sterre Gangelhof
Wende Wouda
V2
16:15 - 17:30 Meisjes D4 Feline Broex
Nora Verberne
V6 - CD
16:15 - 17:30 Meisjes D5 Daantje Rientsma
Saar Nijman
V6 - AB
16:15 - 17:15 Meisjes F1 V1 - BC
16:15 - 17:15 Meisjes F2 V1 - BC
16:15 - 17:15 Meisjes F3 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F4 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F5 V1 - A
16:15 - 17:15 Meisjes F6 V1 - A
16:30 - 17:30 Keepertraining Trainingsgroep V5 Jongste jeugd
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Sophie Zanelli
Yara Jager
V4 - AB
17:30 - 18:30 Keepertraining Trainingsgroep V5 Wisselkeepers md mc
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Coosje Zwager
Aimee Boudewijn
V2 - B
17:30 - 18:30 Jongens 8E4 Lotte Wouters
Thessa Welling
V2 - A
17:30 - 18:45 Jongens B5 Anke Telkamp V6 - CD
17:30 - 18:45 Jongens C5 Dries Nijman V3 - AB
17:30 - 18:45 Jongens D5 Noa Mulock Houwer
Rijntje van den Berg
V3 - CD
17:30 - 18:30 Jongens E1 V1 - D
17:30 - 18:30 Jongens E2 V1 - D
17:30 - 18:30 Jongens E3 V1 - D
17:30 - 18:30 Jongens E4 V1 - D
17:30 - 18:30 Jongens E5 V1 - BC
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Agnes de Nooijer
Julia van Waardhuizen
V2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Charlotte Knol
Micky Van der Beek
V2 - C
17:30 - 18:45 Meisjes C6 Daantje Rientsma
Saar Nijman
V6 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes C7 Nora Verberne
Feline Broex
V4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E1 V1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes E2 V1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes E3 V1 - BC
17:30 - 18:30 Meisjes E4 V1 - BC
17:30 - 18:30 Meisjes E5 V1 - BC
18:15 - 19:30 Meisjes B7 Yara Jager V4 - AB
18:30 - 19:45 Jongens D2 Bram van Dijk
Olivier Smeets
V2 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 Maarten Wouters
Remilio Maduro
V3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B5 Anke Telkamp V6 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B6 Riekus de Vries V6 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C4 Doortje Grapperhaus
Rosa Hofman
V3 - AB
19:00 - 21:00 Keepertraining Trainingsgroep V5
20:00 - 22:00 Dames 01 Bas Bröring
Jeroen de Nooijer
V6
20:00 - 22:00 Dames 03 V6
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 2 V3 - AB
Agenda
24-11  THÉ DANSANT - KERSTTD - POWERED BY H8
25-11  Algemene ledenvergadering
26-11  Scheidsrechtersexamen
28-11  Scheidsrechtersexamen
29-11  Clubscheidsrechters briefing zaal
30-11  SinterklAAs op AthenA
2-12  Fluiten in de zaal - Briefing zaalhockey
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren