5-_MGL7312.jpg 4-_MGL7434.jpg 9-_MGL7836.jpg 2-_BOF9658.jpg 8-DSCF2234.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 3-_BOF9678.jpg 6-_MGL1174.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 25-2-2019 t/m 31-5-2019
Senioren
D01
20:15 - 22:15
V3
Trainer(s)
Maarten Gehner
Tom de Bruijn
Opmerkingen
D05
19:30 - 21:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D11
20:00 - 21:30
V4 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Opmerkingen
D15
21:00 - 22:30
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
19:30 - 21:00
V1 - AB
Trainer(s)
Boris Vergeer
Stef Kraaij
Opmerkingen
DJ3
17:30 - 19:00
V4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ4
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA3
18:45 - 20:00
V4 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Opmerkingen
Junioren B
MB5
17:15 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Catootje Luijerink
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:00 - 18:30
V3 - CD
Trainer(s)
Dione van Dijk
Stijn van de Sande
Opmerkingen
MC2
17:00 - 18:15
V1 - CD
Trainer(s)
Bebine Stobbe
Tessel van Slooten
Opmerkingen
MC4
18:15 - 19:30
V1
Trainer(s)
Balou Verhave
Fee Janssen
Juliette de Waal
Opmerkingen
MC5
18:30 - 19:45
V6 - AB
Trainer(s)
Renee van Aalderen
Opmerkingen
MC6
18:15 - 19:30
V1
Trainer(s)
Balou Verhave
Fee Janssen
Juliette de Waal
Opmerkingen
Junioren D
MD1
17:15 - 18:30
V6 - CD
Trainer(s)
Daan de Bruijn
Jeroen de Nooijer
Renee van Aalderen
Opmerkingen
MD2
16:00 - 17:15
V6
Trainer(s)
Renee van Aalderen
Britt Haan
Opmerkingen
Senioren
H01
20:00 - 22:00
V6
Trainer(s)
Gijs Blauwhof
Opmerkingen
H02
20:30 - 22:00
V2 - AB
Trainer(s)
Jay Bijl
Opmerkingen
H06
21:00 - 22:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H07
19:30 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HC
21:00 - 22:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:15 - 18:30
V3 - AB
Trainer(s)
Tijmen Vierhout
Lars Bakker
Twan van den Berg
Opmerkingen
JC2
18:30 - 19:45
V6 - CD
Trainer(s)
Marleen van Heemstra
Opmerkingen
JC3
17:00 - 18:15
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:15 - 18:30
V6 - AB
Trainer(s)
Britt Haan
Christopher Thomas
Renee van Aalderen
Opmerkingen
JD2
16:00 - 17:15
V6
Trainer(s)
Christopher Thomas
Renee van Aalderen
Tijmen Vierhout
Britt Haan
Opmerkingen
Overig
Keepers JD1, JD2, JD3,JD4, JD5, JD6
16:30 - 17:30
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
keepers JC1, JC2, JC3, JC4
17:30 - 18:30
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Thema training ja1 en jb1
18:30 - 19:30
V3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Thema training MA1, MB1, MC1
19:00 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepertraining
19:00 - 20:00
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
JB1, H1, D1, JA2, JA3, JA4
Ruimte voor evenementen
19:15 - 20:45
V4 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepertraining
20:00 - 21:00
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
D2, D3, JB2, JB3, MB1
Keepertraining
21:00 - 22:00
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
JA1, HJ1
Kantina

Daghap  €7,70


Vanaf 10 personen
reserveren noodzakelijk
Reserveren
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
28-3  Scheidsrechtersexamen
6-4  Lunch Super A&B
12-4  Het AthenA Ouderfeest
13-4  AB FEEST
20-4  Verjaardag AthenA: 15 jaar!!!
29-4  Hockeykamp Athena
11-5  Lunch Super A&B
hele agenda

Alle Sponsoren