1-_BOF9640.jpg 3-_BOF9678.jpg 4-_MGL7434.jpg 8-DSCF2234.jpg 2-_BOF9658.jpg 5-_MGL7312.jpg 6-_MGL1174.jpg 9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg

Trainingsschema

Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 30-11-2019
Senioren
D01
20:30 - 22:30
V3
Trainer(s)
Bas Bröring
Jeroen de Nooijer
Opmerkingen
D05
19:30 - 21:00
V1 - CD
Trainer(s)
Jette Bunders
Opmerkingen
D07
21:00 - 22:15
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D08
19:15 - 20:45
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
18:45 - 20:15
V6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D12
20:15 - 21:45
V4 - AB
Trainer(s)
Christopher Thomas
Opmerkingen
D14
20:45 - 22:15
V1 - AB
Trainer(s)
Kik Eveleens
Opmerkingen
D16
20:00 - 21:30
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ2
19:30 - 21:00
V2 - AB
Trainer(s)
Boris Vergeer
Stef Kraaij
Opmerkingen
DJ4
19:30 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
trainer van Heren 7
Junioren A
MA2
18:45 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Marleen van Heemstra
Mees Leering
Opmerkingen
MA3
18:45 - 20:00
V3 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Opmerkingen
MA4
17:30 - 18:45
V3 - AB
Trainer(s)
Mees Leering
Opmerkingen
MA6
18:15 - 19:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren B
MB5
17:45 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Olivier Smeets
Opmerkingen
MB7
17:30 - 18:45
V3 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Opmerkingen
Junioren C
MC3
17:30 - 18:45
V6 - CD
Trainer(s)
Fleur Gangelhof
Suzanne Tijburg
Opmerkingen
MC5
17:00 - 18:15
V2 - CD
Trainer(s)
Lola Morahan
Vera Wensing
Renee van Aalderen
Opmerkingen
MC6
17:00 - 18:15
V2 - AB
Trainer(s)
Marit van Koningsveld
Renee van Aalderen
Babette van Hoeflaken
Opmerkingen
MC7
17:15 - 18:30
V1 - AB
Trainer(s)
Rijntje van den Berg
Zara de Booij
Opmerkingen
Junioren D
MD2
16:15 - 17:30
V3 - AB
Trainer(s)
Emma Schuurman
Maud Gerbrandy
Opmerkingen
Senioren
H01
20:30 - 22:30
V6
Trainer(s)
Jorik Smit
Tom de Bruijn
Opmerkingen
H03
21:00 - 22:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H09
21:00 - 22:30
V2 - AB
Trainer(s)
Bastiaan Loopstra
Freek Ramp
Opmerkingen
Junioren B
JB3
18:45 - 20:00
V4 - CD
Trainer(s)
Geert Jan Groeneveld
Opmerkingen
Junioren D
JD2
16:15 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Olivier Smeets
Christopher Thomas
Opmerkingen
Overig
Keepertraining
16:30 - 17:30
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
keepers jd1, jd2, jd3 en wisselkeepers
Thema training MA1, MB1, MB2, MA2
17:00 - 18:00
V6 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepertraining
17:30 - 18:30
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
keepers jc1, jc2, jc3, jc4 en wisselkeepers
Thema training jc1, mc1, jc2, mc2
18:00 - 19:00
V6 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Thema training ja1, jb1, JB2, JA2
19:00 - 20:00
V6 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Keepertraining
19:00 - 22:00
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Wedstrijdschema's
Fluitschema's
Teams
Athena tweets
Agenda
20-9  AthenA at Night Toernooi (senioren & vet
22-9  Lunch Dames 1 & Heren 1
24-9  Scheidsrechtersexamen
28-9  CS+ praktijkmiddag
29-9  Lunch Dames 1
1-10  Spelregelavond Jongste Jeugd
2-10  Scheidsrechtersexamen
hele agenda

Alle Sponsoren