2-_BOF9658.jpg 6-_MGL1174.jpg 8-DSCF2234.jpg 9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 3-_BOF9678.jpg 4-_MGL7434.jpg 5-_MGL7312.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Trainingsschema

Dit schema loopt van 28-10-2019 t/m 29-11-2019
Senioren
D01
20:00 - 20:30
V5
Trainer(s)
Opmerkingen
Corners
D01
20:30 - 22:30
V3
Trainer(s)
Bas Bröring
Jeroen de Nooijer
Opmerkingen
D02
19:30 - 21:00
V2 - AB
Trainer(s)
Tijs van Wijk
Opmerkingen
D03
19:45 - 21:15
V1 - AB
Trainer(s)
Peter den Hartog
Opmerkingen
D06
19:45 - 21:15
V1 - CD
Trainer(s)
Jeffrey Smits
Opmerkingen
D11
19:30 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Jaime Karremann
Opmerkingen
D17
20:30 - 21:45
V4 - CD
Trainer(s)
Jan Willem Vlug
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
V3 - AB
Trainer(s)
Bram Schoufour
Jan Willem Vlug
Opmerkingen
MA2
18:15 - 19:30
V2 - CD
Trainer(s)
Marleen van Heemstra
Mees Leering
Opmerkingen
MA5
17:15 - 18:30
V1 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Fee Janssen
Opmerkingen
MA6
17:15 - 18:30
V1 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Juliette de Waal
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
V3 - CD
Trainer(s)
Jerome Mies
Roemer ter Linden
Opmerkingen
MB2
18:30 - 19:45
V1 - CD
Trainer(s)
Jeffrey Smits
Emma Jongen
Opmerkingen
MB3
17:00 - 18:15
V2 - CD
Trainer(s)
Mees Leering
Opmerkingen
MB4
18:45 - 20:00
V4 - AB
Trainer(s)
Johan Andeloe
Sam de Bruijn
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:30 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Stijn van de Sande
Twan van den Berg
Opmerkingen
MC2
17:15 - 18:30
V1 - AB
Trainer(s)
Frank Rinckes
Tessel van Slooten
Opmerkingen
MC5
17:45 - 19:00
V4 - CD
Trainer(s)
Lot Wijlhuizen
Opmerkingen
Junioren D
MD1
16:30 - 17:45
V6 - AB
Trainer(s)
Zara de Booij
Emma Jongen
Opmerkingen
MD2
17:30 - 18:45
V4 - AB
Trainer(s)
Emma Schuurman
Maud Gerbrandy
Opmerkingen
Senioren
H01
20:30 - 22:30
V6
Trainer(s)
Jorik Smit
Thomas Vetter
Opmerkingen
H03
21:00 - 22:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H04
21:15 - 22:45
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H08
21:15 - 22:45
V1 - AB
Trainer(s)
Jurjen van Rees
Opmerkingen
HJ1
21:00 - 22:30
V2 - CD
Trainer(s)
Petra Dolleman
Opmerkingen
HJ3
20:00 - 21:30
V4 - AB
Trainer(s)
Johan Andeloe
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
V6 - CD
Trainer(s)
Christopher Thomas
Gijs Blauwhof
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:00 - 20:30
V6 - AB
Trainer(s)
Twan van den Berg
Martijn Taminiau
Opmerkingen
JB2
18:15 - 19:30
V2 - AB
Trainer(s)
Anke Telkamp
Jarmo van Kampen
Opmerkingen
JB3
17:00 - 18:15
V2 - AB
Trainer(s)
Anke Telkamp
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:30 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Olivier Smeets
Sam de Bruijn
Opmerkingen
JC2
17:45 - 19:00
V6 - AB
Trainer(s)
Sander Groenteman
Bram van Dijk
Opmerkingen
JC3
18:30 - 19:45
V1 - AB
Trainer(s)
Britt Haan
Opmerkingen
JC6
19:00 - 20:15
V4 - CD
Trainer(s)
Bart van der Burg
Opmerkingen
Junioren D
JD1
17:15 - 18:30
V6 - CD
Trainer(s)
Britt Haan
Jort Bakker
Opmerkingen
Agenda
21-11  zaalinformatieavond ABC & Senioren
22-11  zaalinformatieavond E8 & D
24-11  THÉ DANSANT - KERSTTD - POWERED BY H8
25-11  Algemene ledenvergadering
26-11  Scheidsrechtersexamen
28-11  Scheidsrechtersexamen
29-11  Clubscheidsrechters briefing zaal
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren