1-_BOF9640.jpg 6-_MGL1174.jpg 2-_BOF9658.jpg 5-_MGL7312.jpg 8-DSCF2234.jpg 9-_MGL7836.jpg 3-_BOF9678.jpg 4-_MGL7434.jpg 7-_LEX7026.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Diensten

woensdag 30 oktober 2019 
14:00 - 16:00  Anne van Breugel-leermakers Bardienst 
14:00 - 16:00  Anne van Breugel-leermakers Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sami Soliman Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Eline Huitema Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Stan Roesink Bardienst 
16:00 - 18:00  Ellen Bal Bardienst 
vrijdag 1 november 2019 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sami Soliman Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sami Soliman Bardienst 
16:00 - 18:00  Ilanit Schoon-Welling Bardienst 
18:00 - 20:00  Christine Erb Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 6 november 2019 
14:00 - 16:00  Roos Koolhof Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Sami Soliman Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Philine van Dijk Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Stan Roesink Bardienst 
16:00 - 18:00  Herwig Bachmann Bardienst 
16:00 - 18:00  Maaike van Dorsselaer Bardienst 
vrijdag 8 november 2019 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sami Soliman Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Kate de Jong Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 13 november 2019 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Fiep Douze Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
vrijdag 15 november 2019 
16:00 - 18:00  Lis Oomstee Bardienst 
16:00 - 18:00  Maaike van Dorsselaer Bardienst 
16:00 - 18:00  Bregje Ruijs-witjes Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 20 november 2019 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Victoria Dominguez Hoff Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Herwig Bachmann Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
vrijdag 22 november 2019 
16:00 - 18:00  Maaike van Dorsselaer Bardienst 
16:00 - 18:00  Ilanit Schoon-Welling Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sami Soliman Bardienst 
18:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Victoria Dominguez Hoff Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
woensdag 27 november 2019 
14:00 - 16:00  Anne van Breugel-leermakers Bardienst 
14:00 - 16:00  Anne van Breugel-leermakers Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ellen Bal Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Just Kleverlaan Bardienst 
vrijdag 29 november 2019 
16:00 - 18:00  Maaike van Dorsselaer Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Luke Schoolland Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Maurice Savenije Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
18:00 - 20:00  Bardienst 
Agenda
21-10  SportWays hockeykampen
27-10  Lunch Dames 1 & Heren 1
2-11  CS+ praktijkmiddag
6-11  categorieleidersoverleg Junioren A tm C
24-11  TD
25-11  Algemene ledenvergadering
26-11  Scheidsrechtersexamen
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren