5-_MGL7312.jpg 3-_BOF9678.jpg 2-_BOF9658.jpg 9-_MGL7836.jpg 7-_LEX7026.jpg 1-_BOF9640.jpg 8-DSCF2234.jpg 4-_MGL7434.jpg 6-_MGL1174.jpg
Wedstrijdschema's
Fluitschema's



Organisatie

Accommodatiebeheer
Rik van Dolderen BouwcommissieVoorzitter
Jan-Erik Piepot BouwcommissieBestuursverantwoordelijke
Aad Kruiswijk BouwcommissieLid
Coen Borren BouwcommissieLid
Mik Rijnhart BouwcommissieLid
Coen Borren DagcoördinatieVoorzitter
Pieter Jan Van Slooten DagcoördinatieLid
Geert Thijs DagcoördinatieLid
Mik Rijnhart DagcoördinatieLid
Sanne Tinga DagcoördinatieLid
Marianna Engelsma DagcoördinatieLid
Barbara Heemskerk MateriaalbeheerLid
Bas Voeten MateriaalbeheerLid
Niels den Haan MateriaalbeheerVoorzitter  mail
Johan Andeloe VeldbeheerLid
AthenA Social Club
Tessa Blom Lid
Bestuur - Mail
Katja Hoorn Voorzitter  mail
Marcel Zwaal Penningmeester  mail
Muriel Koolstra Vrijwilligers  mail
Roemer ter Linden Hockey
Jan-Erik Piepot Accomodatie
Roel Voncken Secretaris  mail
Gabrielle Luhrman Communicatie
Ageeth Grizell Hockey  mail
Communicatie - Mail
Gabrielle Luhrman Voorzitter
Wil van den Bongaardt CommunicatieLid
Emily de Vogel CommunicatieLid
Robert Jan Voortman CommunicatieLid
Kitty Dekkers WebsiteWebmaster  mail
Competitie - Mail
Sjoerd Gerbrandy Arbitragezaken jeugdVoorzitter
Pieter Hamaker Arbitragezaken jeugdLid
Peter Neyssen Arbitragezaken jeugdLid
Jasper van der Eerden Arbitragezaken seniorenLid
Contributiebeheer - Mail
Chantal van Oers Voorzitter
Evenementen commissie - Mail
Bart van Asten Voorzitter
Martijn van der Krogt Penningmeester
Jitske Naberman Communicatie
Rob Schonk Coördinator eventeams/DJ
Aad Kruiswijk Creative/VJ
Sunita Konings Coördinator eventteams
Heleen Manschot Coördinator eventteams
Jochem de Roos Coördinator eventteams
Het Orakel
Christian Spekreijse Voorzitter
KantinA - Mail
Bart van Asten KantinA commissieVoorzitter
Martijn van der Krogt KantinA commissiePenningmeester
Patou Beckers KantinA commissieplanning
Meike Leurink KantinA commissieCoördinator barista&apos's
Max Weijers KantinA commissiefacilities en techniek
Aldwin Veenstra KantinA commissiehygiëne
Paul Smits KantinA commissieevenementen
Kas controle commissie
Tobias Kutzewski Voorzitter
Carel van Spanje Lid
Erik Rammeloo Lid
Ledenadministratie - Mail
Herbert Hauer Voorzitter
Ilse Stofmeel LedenbeheerLid
Frank van Nus LedenbeheerLid
Medische commissie
Muriel Koolstra Bestuursverantwoordelijke
Sponsorcommissie - Mail
Gabrielle Luhrman Bestuursverantwoordelijke
Markus Leineweber Voorzitter
Bas Reimink Lid
Sanne Tolsma Lid
Bonny Bentinck Lid
Sportiviteit en Respect - Mail
Sjoerd Gerbrandy Voorzitter
Barend Santen Lid
Jasper Molkenboer Lid
Martine Kuyper Lid
Heleen Kuijten Vertrouwenspersoon  mail
Fieke Wellink Vertrouwenspersoon  mail
Technische commissie jeugd - Mail
AlbertJan Massier Voorzitter
AlbertJan Massier Categorieleiding Meisjes
Sabine Laudy Categorieleiding Jongens
Jacqueline Gerritsma Penningmeester
Ageeth Grizell Bestuursverantwoordelijke
Roemer ter Linden Bestuursverantwoordelijke
Dunya van der Mark Coördinator Jongste Jeugd
Henna Bongers Zaalhockey
Esther van Bavel Secretaris
Technische commissie senioren - Mail
Janiek Dam Voorzitter, Veteranen Dames
Rosa Moerbeek Damesteams, Zaalhockey
Dana Plat Damesteams, Zaalhockey
Mark Huntjens Herenteams, Selectieteams Heren, Selectieteams Dames
Nena Both Dames Jong teams
Rolf Nijman Trimhockey
Technische zaken
Daphna Scholte JeugdCategorieleider Meisjes A
AlbertJan Massier JeugdCategorieleider Meisjes B
Mark Huntjens JeugdCategorieleider Meisjes C
Zaan Olivier JeugdCategorieleider Meisjes D 2e jrs.
Snejana Stambolova JeugdCategorieleider Meisjes D 1e jrs.
Ryanne Becking JeugdCategorieleider Meisjes E 2e jrs.
Maud Uilenreef JeugdCategorieleider Meisjes E 1e jrs.
Janine Schuiling JeugdCategorieleider Meisjes F
Karin Hallebeek JeugdCategorieleider Jongens B1, B2
Freek Wevers JeugdCategorieleider Jongens B 3,4,5
Arnold Jensema JeugdCategorieleider Jongens C 2e jaars
Edwin Offringa JeugdCategorieleider Jongens C 1e jaars
Willem van den Broek JeugdCategorieleider Jongens D 2e jaars
Jurren Baars JeugdCategorieleider Jongens D 1e jaars
Roos Koolhof JeugdCategorieleider Jongens E 2e jaars
Sabina Gazic-Smit JeugdCategorieleider Jongens E 1e jaars
Annemiek de Jong JeugdCategorieleider Jongens F
Bess Blomjous JeugdCategorieleider Benjamins
Jacqueline Gerritsma JeugdCoördinator Keepers
Peter Neyssen JeugdCategorieleider Jongens A
Tom de Bruijn JeugdTechnisch HartHoofd Jeugdopleiding AthenA
Renee van Aalderen JeugdTechnisch HartHoofdtrainer Benjamins
Martijn Taminiau JeugdTechnisch HartTrainingscoordinator
Vrijwilligerscommissie - Mail
Muriel Koolstra Bestuursverantwoordelijke
Arnold Jensema Lid
Wedstrijdsecretariaat
Suzanne Kieft Senioren  mail
Charles Dams Jeugd  mail
Peter Neyssen Zaalhockey  mail
Agenda
21-10  SportWays hockeykampen
27-10  Lunch Dames 1 & Heren 1
2-11  CS+ praktijkmiddag
6-11  categorieleidersoverleg Junioren A tm C
24-11  TD
25-11  Algemene ledenvergadering
26-11  Scheidsrechtersexamen
hele agenda
Athena tweets
Privacy

Alle Sponsoren